reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ktoś jeszcze pracuje?

Ola K to ja też naiwna jestem bo ja myśle ze mi Iga da napisac prace w przyszłym semsetrze ::) :p no nic na razie bede się tego trzymać a czas pokaże... tzrymam kciuki za twoja pracę mgr! :)
 
reklama
dziewczyny trzeba byc twardym, ja tam w was wierzę, dacie radje, jesteście kumate babki i zorganizujecie wszystko jak trzeba :)
 
no a kto ma dać radę jak nie Wy ??? ;) :D
trzeba tylko chcieć a napewno sie uda
wiadomo czasem nie będzie kolorowo ale po co odkładać to na później ?
 
ja pamietam ze jak mialam co do zrobienia zwiazene z nauka to zawsze odkladalam to na pozniej a na koniec w ostatniej chwili to robilam i sie wydzieralam na wszystkich :)

teraz bede sie musiala nauczyc ze najpierw to co do szkoly a pozniej rozrywki ::) ::)
jeszcze musze nad jakas praca pomyslec ;)
 
reklama
Do góry