reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy ktoś jeszcze pracuje

hej Cammi,
ja tez zamierzam pracowac do konca, tzn dokladnie do konca pazdziernika a termin mam na 15 czy 18 listopada. Pracowalabym do samego konca gdyby nie te tutejsze glupie przepisy ktore kaza mi aplikowac o macierzynski 2 tyg przed pierwsza wplata bo tyle trwa rozpatrywanie, efekt jest taki ze jesli dzidzia urodzi sie przed czasem, a oni jeszcze beda w trakcie wydawania decyzji to utna mi macierzynski o ten czas po mam prawa go brac 15 tyg. od urodzenia dziecka. Mniejsza z tym taka jak Ty mysle, ze jesli ktos sie dobrze czuje to fajnei jest pracowac do konca, ja tez gdybym siedziala w domu popadlabym na ((% w depreche zwlaszcza ze tu w Kanadzie oprocz Meza nikogo nie mam, a duzo czasu to duzo mysli jesli nei ma sie komu wyzalic (musze moje Biedaka troszke oszczwedzac bo stara sie byc Mezem, Przyjaciolka i wszystkim i jeszcze pracowac) to mozna oszalec a poc mi to, tak ide do pracy, fakt ze raczej dobrze trafilam bo szef jest super (gorzej z kolezanka:() ale czasemi stres jest. Da sie zniesc a czas szybciej do Maluszka przelatuje.
Anja26, z tego co piszesz zrozumialam ze Ty tez przezywasz ciaze poza Polska? Jak Ci jest? Nie czujesz samotnosci? Mi bardzo brakuje babskich rozmow, babskich wypraw ogladania ciuszkow czy poprostu podziamgania jezykiem...
 
reklama
Zaba ja mieszkam w Chicago, i mam troszke inna sytuacije niz ty. Ja juz tutaj jestem 16 lat takze zadomowilam sie na dobre. mam tutaj wiekszosc najbliszej rodziny, przyjaciol, znajomych itp. No i oczywiscie w Chciago milinoy Polakow takze jezyk uzywam co dzien. Z mowa mi idzie o wiele lepiej niz z pisaniem coraz wiecej bledow robie. Gdzie mieszkasz w kanadzie? Ja mam rodzine w etobico, czy jak to sie pisze :)
 
Hej Anja, mieszkamy w Edmonton, prowincja plaskich prerii.... i zima 3/4 roku, lato moze bylo 2 miesiace (to chyba nawet za duzo powiedziane) a jak zadmucha z kola podbiegunowego to ciarki przechodza bo nie ma gor ktore by nas tu oddzielily... jestem tu niecale 3 lata, tylko z Mezem wiec o zadomowieniu nie ma mowy :( Teskno do swoich choc czasem tak wychodzi w zyciu i trzeba patrzec na to co najlepsze dla wszystkich a nie personalnie. Tutaj tez jest spora Polonia, choc nie taka jak w Chicago, ale jakos mnie do niej nie ciagnie, niestety my Polacy jestesmy tak 'fajni' ze o ile nie jednoczy nas wspolna chwila walki wsadzamy sobie noze w plecy... z milym usmiechem, oczywiscie sa wyjatki.
 
czy ktoś jest jeszcze taki nawiedzony jak ja i pracuje jeszcze?
ja postanowiłam od piątku dać sobie spokój, zbieram się i zbieram na to zwolnienie i nie mogę odejść, może przez to że szef jest taki w porządku, a może że w pracy miła atmosfera

z drugiej strony dzidzia jest najważniejsza i chcę mieć trochę czasu na przygotowania i troche odpoczynku wreszcie!

trzymajcie mnie dziewczyny za słowo, w piątek odchodzę! ;D
 
justynka ja po 6 miesięcznej przerwie od piątku właśnie zaczynam od nowa pracę ,ciekawe jak będę to znosić.Gina powiedziała że jak coś źle się będę czuła to mam zaraz do niej iść. A już zaczynam prać mój uniform.
 
w takim dużym kinie w katowicach :) ale to tylko czarne spodnie.biała koszula i apaszka ;D jak ktoś chce mnie pooglądać to zapraszam ;D pracuję na kasach na komputerach właśnie.Fajna praca bo idealna dla młodych osób i dla tych które studiują :)
 
niop, :) trochę filmów już widziałam ale teraz nie lubię chodzić bo mam trudności z wysiedzeniem na całym seansie ;D a nie lubie przerywać filmu żeby lecieć do kibelka :) więc teraz tylko bajki bo są krótkie ;)
 
reklama
dziewczyny pracujące!ile godz można siedzieć w pracy przed kompem ??? bo wg przpisów pracy 4 godz,a tu do mnie dzwonią z zakładu i mówią że to dotyczyło tylko starych modeli komputerów (tak jakby u mnie w pracy były nowoczesne ;) ) ,dodam że pomieszczenie jest zamknięte,około 6 komputerów koło siebie i tylko klimatyzacja ( bez okien) i tak się zastanawiam co zrobić,jutro idę znów do pracy i muszę się obcykać w te wiadomości :)
 
Do góry