reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy ktoś leczył dziecko z alergii w IMiD w Warszawie

Dołączył(a)
6 Październik 2009
Postów
4
witam wszystkich tak jak w tytule czy ktoś leczył dziecko w Instytucie Matki i Dziecka? za tydzień mam pierwsza konsultacje z moim 5lakiem który od urodzenia ma alergie pokarmową silną na mleko jaja a do tego wziewną na kurz pierze sierść kota psa ostatnio od grudnia pogorszyło się bardzo non stop choruje przy czym każda infekcja kończy się dusznościami ponieważ synek ma astmę dlatego postanowiłam go zapisać do tej poradni właśnie do Warszawy liczę na pomoc bo u nas w mieście choć chodzę prywatnie to nie jestem zadowolona z leczenia dziecka. Stąd moje pytanie czy będzie miał robione jakieś badania tam czy przygotować się na dłuższy pobyt dodam że do Wawy mamy ok 100km a zapisani jesteśmy do dr Bieleckiej-Zybersztajn także będę wdzięczna za opinię państwa jeśli ktoś miał styczność
 
reklama
Do góry