reklama

Czy ktos ma Syna o Imieniu Aleks

Tygrysek1985

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Szukam mam, ktore maja syna zarejestrowanego w Urzedzie jako Aleks, czy byly jakies problemy z zarejestrowaniem tego imienia, kiedy Aleks ma imieniny?
Bo jak szukam w necie to jest tylko Aleksander albo Aleksy a Aleks to niby tylko skrot od nich, ale ja bym chciala zarejestrowac jako Aleks czy jest to mozliwe?

reklama

agusiakemisia

Miasto
Leicester
Rozwiązania
0
witaj ja bede miala Alexa za ok 6 tyg. nie mieszkam w Polsce co prawda , ale z zarejestrowaniem nie bedzie problemow :) bo mam juz 6 letniego Kevina i zadnych problemow nie mialam :) pozdrawiam

Maya12

Mama Aleksandra i Mai :-)
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Hej :-) ja mam syna Aleksandra :-) ale mam znajoma, ktora w Polsce ma Aleksa, wiec na pewno sie da :-)

anp

mama Alexa
Miasto
Netherlands
Rozwiązania
0
Hejka !Ja też mam syna o imieniu Alex,ale również mieszkam za granicą!!!Tutaj nie ma problemu z imionami.A w Pl myśle że Aleksy badź Aleks też zarejstruja ale właśnie przez 'ks',,,może przez 'x' byłby problem.
Ale właśnie znalazłam to...i raczej problemu nie powinno być.....
Imię Aleks (Alex)

Tygrysek1985

Rozwiązania
0
Ja planuje po polsku przez ks, tylko nie wiem wlasnie czy mi tak zarejestruja prosze o dalsze odpowiedzi i dziekuje za dotychczasowe

Kamiśka :)

Miasto
Dziki Wschód
Rozwiązania
0
Martusia poczytałam w necie, i raczej nie powinno być problemów, ale najlepiej byłoby żebyś się przeszła do najbliższego USC i po prostu zapytała, ale to już radziłabym jak poznasz płeć, bo chyba nie ma pewności że to chłopczyk będzie ;-)

Marihuanna

Aktywna w BB
Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
Witaj. Mam Alexa co prawda przez X... i wlasciwie moja forma pisania jest wbrew poprawnej , przez KS nie powinno byc problemu :)

Gosia1984r

Początkująca w BB
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Raczej nie powinno być problemów. Ważne, że się odmienia i nie jest "dziwaczne".

DomixX

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Bratowa ma brata o imieniu Aleks, też myślę, że pisane przez KS nie powinno być żadnych problemów. Proszę: tu masz link kiedy Aleks obchodzi imieniny :) : Imię Aleks (Alex)

reklama
Rozwiązania
0
Powiem Ci od razu, że wybór nietypowego imienia ma swoje minusy - daliśmy dziecku na imię Maja myśląc, że będzie jedyna a tu w przedszkolu prawie co 3 dziecko ma to imię :-D