reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ktos ma Syna o Imieniu Aleks

Tygrysek1985

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Luty 2008
Postów
5 153
Szukam mam, ktore maja syna zarejestrowanego w Urzedzie jako Aleks, czy byly jakies problemy z zarejestrowaniem tego imienia, kiedy Aleks ma imieniny?
Bo jak szukam w necie to jest tylko Aleksander albo Aleksy a Aleks to niby tylko skrot od nich, ale ja bym chciala zarejestrowac jako Aleks czy jest to mozliwe?
 
reklama
witaj ja bede miala Alexa za ok 6 tyg. nie mieszkam w Polsce co prawda , ale z zarejestrowaniem nie bedzie problemow :) bo mam juz 6 letniego Kevina i zadnych problemow nie mialam :) pozdrawiam
 
Hejka !Ja też mam syna o imieniu Alex,ale również mieszkam za granicą!!!Tutaj nie ma problemu z imionami.A w Pl myśle że Aleksy badź Aleks też zarejstruja ale właśnie przez 'ks',,,może przez 'x' byłby problem.
Ale właśnie znalazłam to...i raczej problemu nie powinno być.....
Imię Aleks (Alex)
 
Ja planuje po polsku przez ks, tylko nie wiem wlasnie czy mi tak zarejestruja prosze o dalsze odpowiedzi i dziekuje za dotychczasowe
 
Martusia poczytałam w necie, i raczej nie powinno być problemów, ale najlepiej byłoby żebyś się przeszła do najbliższego USC i po prostu zapytała, ale to już radziłabym jak poznasz płeć, bo chyba nie ma pewności że to chłopczyk będzie ;-)
 
reklama
Powiem Ci od razu, że wybór nietypowego imienia ma swoje minusy - daliśmy dziecku na imię Maja myśląc, że będzie jedyna a tu w przedszkolu prawie co 3 dziecko ma to imię :-D
 
Do góry