reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ktoś może mi to rozszyfrować?

reklama
Hej moje baby.

Cholera czy któraś z WAS jeszcze siedzi na forum?
Joll znowu w ciąży.
Tym razem się uda chodziarz boje się jak jasna cholera :)

Przepraszam za odgrzebanie tematu sprzed roku ale jesteście za wsparcie w moim serduchu do usranej śmierci :)
 
Przeczytałam cały temat i bardzo Ci Qlfon współczuję straty synka. Nie ma nic gorszego dla rodzica niż pogrzebanie własnego dziecka:-( Jestem 9 lat po takim przeżyciu i wiem że z czasem jest lżej... Tak naprawdę ból ukoił dopiero mój urodzony niedawno synek, ale o pierwszym dziecku nigdy nie zapomnę.

Mam wielką nadzieję że tym razem będzie dobrze, życzę Wam tego z całego serca!
Daję też małą radę, idźcie prywatnie do ginekologa. Wybierzcie takiego którego polecają dziewczyny z Waszego miasta, najlepiej przyjaciółki żony które jej dobrze życzą, które same niedawno rodziły. Albo spytaj na forum regionalnym kogo dziewczyny polecają:tak:
 
No właśnie jutro wybieramy się do lekarza.
Jako że Szpital Ginekologiczno- Położniczy mamy naprzeciwko naszej kamienicy to na początku idziemy tam
a potem się zobaczy ;-)
 
Przeczytałam cały wątek od poczatku i jestem w szoku jak byliście traktowani w szpitalu od pierwszych chwil jak Jola zaczęła plamić, nie do WIARY że jej nie przyjęli na Oddział !!!!!!!!! Ja zaczęłam plamić w 10 tyg. na brązowo ciut, ciut i bez badania ginekologicznego na izbie przyjęć natychmiast mnie przyjęli na Oddział, była niedziela, dr powiedziła "proszę pani każde plamienie jest zagrozeniem dla płodu i my mamy obowiązek panią przyjąć na Oddział".... zawieźli mnie na wózku!!!!! ZA 5 min. dali porządny zastrzyk w dooope, leki pod język i wszystko minęło.
Ciesze sie, ze ponownie Wam sie udało i mam nadzije,ze teraz będzie tylko dobrze, a mój przypadek Ci opsałam, abyś w razie czego żądał natychmiastowego przyjęcia do szpitala, walczcie!!!!!!

Życzę duuuużo zdrówka :))))
 
Hej moje baby.

Cholera czy któraś z WAS jeszcze siedzi na forum?
Joll znowu w ciąży.
Tym razem się uda chodziarz boje się jak jasna cholera :)

Przepraszam za odgrzebanie tematu sprzed roku ale jesteście za wsparcie w moim serduchu do usranej śmierci :)

Trzymam kciuki zeby tym razem wszystko było dobrze!!!!! Jola niech się oszczędza ile tylko może, niech leży, leży i jeszcze raz leży... według mnie najlepiej jak najszyubciej niech ucieka na zwolnienie (jeśli pracuje), no i zero stresu!!! A Ty oczywiście wpsieraj, pomagaj, wyręczaj we wszystkim i podnoś na duchu. I tak jak już ktoś wyżej radził wybierzcie dobrego lekarza, bo to podstawa. Rozeznanie zróbcie wśród znajomych itp. No a tamten szpital który wcześniej zawalił sprawę to olejcie z grubej rury!!! Lepiej wybrać jakiś dalej położony ale taki w którym należycie Was w razie czego potraktują. Trzymam kciuki!
 
Teraz mieszkamy na drugim końcu polski ale o tamtym szpitalu pamiętam ...
Jak na Allegro zaczną sprzedawać dynamit to kupuje hurtem i jadę odwiedzić rzeźnie w Pruszkowie :)
 
reklama
Do góry