reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ktoś "rozpoznał" u Was ciążę?

Ja w swoim wyglądzie niczego specjalnego np nie widziałam.
Fakt - w ciąży nie miałam żadnych problemów z cerą, a mam cerę mieszaną i rozszerzone pory, a w ciąży miałam cerę jak z reklamy ( Boże jaka ja wtedy zadowolona byłam 😄 ) . Ale ja sama zaczęłam u siebie to obserwować pod koniec 1 trymestru.
Za to dookoła wszyscy mi mówili, że ciąża mi służy bo "promienieję" i mam w sobie taki blask.
Ja tam nic takiego nie widziałam 🙈
Ale coś w tym musi być.
Że nawet jeśli same tego nie widzimy i w sumie zachowujemy się normalnie, w końcu właśnie czasami nawet same jeszcze nie wiemy o ciąży - to jest w wyglądzie kobiety coś takiego ... co ją nagle wyróżnia.
Organizm już robi swoje 😉
 
reklama
Do góry