reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ktoś tak miał ? :(

A aaa polecam obecnie zrobić betę w diagnostyce, bo masz wynik w necie w ten sam dzień i najlepiej pójść z rana żebyś na wizytę zdążyła mieć wynik bo w innych labach straszne opóźnienia mają ze względu na coronavirusa 😪😥😤
To daj znać jak ci testy wyszły :) jak ostatnio o 9 byłam na becie to wyniki miałam online już o 17. Oby wytrwać do środy hehe :)
 
reklama
Ja podobnie.
8.06 ostatnia miesiączka
Teoretycznie 22.06 owulacja, ale się przesunęła i była koło 4.07.
Dzień spodziewanej miesiączki test negatywny.
Beta 2 dni po negatywna (robiona 14.07)

Test w tą sobotę (18.07) pozytywny x3.
Także jest to możliwe ❤😘
Wspaniale! Gratulacje!!! Dużo zdrówka dla was 💞😘!! Ja po ostatnich negatywach jakoś nie mam ochoty nawet się zbliżać do testów na półce, a gdzie tam je jeszcze kupić. 😂😂
Ja już po prostu chciałabym mieć @, zacząć tak po prostu nowy cykl. A tak jestem w czarnej du*** (za przeproszeniem) bo inaczej nie mogę tego nazwać 😂. Ciąży brak, @ też brak 😂. Teraz już mam ochotę się z tego śmiać. Lepiej tak niż płakać 💪🤗
 
Wspaniale! Gratulacje!!! Dużo zdrówka dla was 💞😘!! Ja po ostatnich negatywach jakoś nie mam ochoty nawet się zbliżać do testów na półce, a gdzie tam je jeszcze kupić. 😂😂
Ja już po prostu chciałabym mieć @, zacząć tak po prostu nowy cykl. A tak jestem w czarnej du*** (za przeproszeniem) bo inaczej nie mogę tego nazwać 😂. Ciąży brak, @ też brak 😂. Teraz już mam ochotę się z tego śmiać. Lepiej tak niż płakać 💪🤗

A kiedy robiłaś ostatnio test?
 
@akinoM222 Jeśli przesunęła Ci się owulacja - to ciąża może jeszcze nie być widoczna. Natomiast jeśli z jakiś innych przyczyn testy wychodzą Ci ujemne, a jednak wiek ciąży jest zgodny z OM - to powinno być coś widać.
Ja bym przed wizytą wykonała betahcg - a tak pewnie czeka Cię kolejna wizyta po uzyskaniu wyniku.
 
Idę dziś do ginekologa, myślicie ze na usg będzie widać czy to ciąża czy nie ?
Wszystko zależy od tego kiedy miałaś faktycznie owu. Dopóki zarodek nie zagnieździ się w macicy i pęcherzyk ciążowy nie urośnie na tyle żeby był widoczny to może być za wcześnie. Aczkolwiek nie stresuj się bo to może szkodzić potencjalnej ciąży albo blokować @. Wytrzymaj i daj znać co na wizycie się okazało. Powodzenia Kochana 😚
 
Właśnie byłam w toalecie i znów pojawił się u mnie ten bezbarwny ciągnący śluz... już 3 raz w tym cyklu... do tego pobolewa mnie delikatnie brzuch. Ehhh już oszaleć można. Dobrze ze idę dziś do lekarza 😫
 
reklama
Byłam u lekarza i jestem załamana... pęcherzyk się wytworzył ale nie chce pęknąć i prawdopodobnie mam PCOS... dostałam luteinę na wywołanie @ i muszę zrobić kilka badań w 2 lub 3 dniu cyklu... coś czuje ze czeka mnie bardzo długa droga do tego aby być w ciąży :(
 
Do góry