reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Czy kupne kaszki i kleiki można rozpuszczać w mleku matki???

Dołączył(a)
18 Luty 2009
Postów
1
Rozwiązania
0
Czy do kupowanych kaszek lub kleików np. Nestle można dodawać mleko odciągnięte z piersi? Na opakowaniach nie ma informacji, jest tylko podane że rozpuszczać z mlekiem modyfikowanym. A ja nie chce go używać. Poradźcie proszę
 
reklama

rapunzel

czyli roszpunka
Dołączył(a)
19 Marzec 2008
Postów
1 190
Rozwiązania
0
Z tego co wiem, to mamy z naszego podforum używały do kaszek swojego mleczka, więc na pewno można, trzeba je chyba tylko podgrzać do temperatury 50 stopni, jeśli tak zalecają na opakowaniu.
 

mama_Adrianka

sierpniowa mama '08
Dołączył(a)
27 Styczeń 2009
Postów
247
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
W miesięczniku "Dziecko" (numer 1, styczeń 2009) jest napisane, że "Kaszki bezmleczne można przygotowywać na wodzie, mleku modyfikowanym, hydrolizacie białkowym, mleku ściągniętym z piersi, a nawet soczku (gdy np. zależy nam na urozmaiceniu smaku potraw dla dziecka uczulonego na mleko)."
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry