)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Czy kupować krem z filtrem dla noworodka?

Suprise87

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Czy dla noworodka kupować krem z filtrem zawczasu, czy nie ma takiej potrzeby? Co sądzicie?

reklama

DarkAsterR

Rozwiązania
2
To zależy czy zamierzasz go wystawiać na bezpośrednie promienie słońca. Teoretycznie, tak małego dziecka nie powinno się wystawiać na słońce ale jeśli np zamierzacie gdzieś podróżować i jest szansa ze słoneczko będzie świeciło na buzie to nie widzę przeciwwskazań żeby posmarować buziaka kremem. Cienka warstwa i patrzeć uważnie czy nie występuje reakcja. Ja miałam ale używałam tylko właśnie na buzi. Cieniutenka warstwa.

Ania0306

Rozwiązania
5
Ja mam i również używam. Nie wystawiam dziecka specjalnie na słońce ale czasem na spacerze trochę słońce świeci na dziecko

Suprise87

Rozwiązania
0
Dziękuję! :)
Póki co nie kupuję, nie zamierzam od pierwszych dni życia eksponować młodzieńca na słonko... zobaczę po porodzie jak będzie i najwyżej wtedy się zdecyduję :)

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Ja kupiłam krem i jak najbardziej używałam go. Dziecko nie jest narażone tylko jak świeci na niego słońce. Nawet siedzac w cieniu promienie UV mogą przenikać.

JASS

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Słońce opala przez chmury.
Więc dla dzieci, w szczególności noworodków, 50+ ( taki od 1.dnia życia) na odsłonięte części ciała.

Zani2407

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Nie polecam, dziecko najlepiej trzymać w cieniu przynajmniej to tego pół roku. Skóra noworodka powinna zbudować sobie warstwę ochronną bez zbędnych kosmetyków.
Czy dla noworodka kupować krem z filtrem zawczasu, czy nie ma takiej potrzeby? Co sądzicie?

reklama

Zani2407

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Trochę słońca nie zaszkodzi przecież to naturalna witamina d3

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019
<-- do cache -->

Nowe pytania

Do góry