reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Czy kupować krem z filtrem dla noworodka?

Suprise87

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Czy dla noworodka kupować krem z filtrem zawczasu, czy nie ma takiej potrzeby? Co sądzicie?

reklama

DarkAsterR

Rozwiązania
2
To zależy czy zamierzasz go wystawiać na bezpośrednie promienie słońca. Teoretycznie, tak małego dziecka nie powinno się wystawiać na słońce ale jeśli np zamierzacie gdzieś podróżować i jest szansa ze słoneczko będzie świeciło na buzie to nie widzę przeciwwskazań żeby posmarować buziaka kremem. Cienka warstwa i patrzeć uważnie czy nie występuje reakcja. Ja miałam ale używałam tylko właśnie na buzi. Cieniutenka warstwa.

Ania0306

Rozwiązania
5
Ja mam i również używam. Nie wystawiam dziecka specjalnie na słońce ale czasem na spacerze trochę słońce świeci na dziecko

Suprise87

Rozwiązania
0
Dziękuję! :)
Póki co nie kupuję, nie zamierzam od pierwszych dni życia eksponować młodzieńca na słonko... zobaczę po porodzie jak będzie i najwyżej wtedy się zdecyduję :)

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Ja kupiłam krem i jak najbardziej używałam go. Dziecko nie jest narażone tylko jak świeci na niego słońce. Nawet siedzac w cieniu promienie UV mogą przenikać.

JASS

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Słońce opala przez chmury.
Więc dla dzieci, w szczególności noworodków, 50+ ( taki od 1.dnia życia) na odsłonięte części ciała.

Zani2407

Rozwiązania
0
Nie polecam, dziecko najlepiej trzymać w cieniu przynajmniej to tego pół roku. Skóra noworodka powinna zbudować sobie warstwę ochronną bez zbędnych kosmetyków.
Czy dla noworodka kupować krem z filtrem zawczasu, czy nie ma takiej potrzeby? Co sądzicie?

reklama

Zani2407

Rozwiązania
0
Trochę słońca nie zaszkodzi przecież to naturalna witamina d3

Do góry