reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy kupować markowe ubranka dla dzieciaczka?

Dołączył(a)
6 Sierpień 2010
Postów
1
Witajcie. Niedawno ja i mój mąż zostaliśmy rodzicami i od niedawna uzupełniam garderobę mojego maluszka
smilie1.gif
Wolałabym kupić jakieś pożądne i firmowe ciuszki ale slyszalam, że takie ubranka nie zawsze posiadają dobre atesty dla dzieci. Czy powinnam kupować ubranka tylko firm odzieżowych dla dzieci?? Znalazłam ostatnio na facebuku info o sklepie 5 10 15. Czy któraś z Was zna może ich produkty? Jeśli tak to co o nich myślicie?

Zdjęcia profilowe | Facebook
 
reklama
witam. zgadzam się z orelką - dzieci tak szybko rosną, więc kupując tylko markowe ubranka będziecie musieli przeznaczyć na ten cel małą fortunę;) może warto poszukać w jakiś mniejszych sklepach dla dzieci, niekoniecznie wielkich i znanych marek lub wybrać się na polowanie w secondhandach. czasem można tam trafić na ubranka znanych firm za niewielkie pieniądze. innym rozwiązaniem jest kupowanie używanych ubrań na aukcjach internetowych lub odkupienie ich od znajomych.
 
atesty? zastanawia mnie jaki procent osób na to patrzy.. dotykając materiału można zobaczyć jakiej jest jakości.. ja już się przejechałam na amrkowyh rzeczach, owszem kupuję ale tak jak mówię, to co jest wg mnie dobre
 
Bardziej liczy się dla mnie jakość wykonania i wygląd ciuszków niż marka. Nieraz widziałam fuszerę w Zarze, a ostatnio kupiłam pięknego rampersa w tesco :-) Nie ma reguły...
 
a ja powiem szczerze, że te rzeczy z tesco do wielka lipa.. ceny wcale nie są niskie bo w tej cenie zazwyczaj kupuję ciuszki w c&a z tym, że te z tesco po dwoch trzech praniach są jak ścierki, kolo wybleknięty, materiał się porozciągał i wyglądają jak szmatki:/ kupowałam w wielu sklepach ale naprawdę polecam c&a, ciuszki są ładne, dobrze wykonane, i nie eksploatują si tak mocno, np bodziaku z rozmairu 60 pasują do tej poy an mojego synka ktoy ma 75 cm, naciągają się ale nie rozciągają, rzeczy są ładne i w przystępnej cenie
 
Dla siebie owszem, kupuję markowe ubrania np z gapy, bo wiem że będę w nich chodzić i chodzić. Ale dla swojej Kasi nie kupuję markowych ubranek, bo i tak za chwilę wyrośnie. Na drugiego dzieciaczka niestety nie mam szans więc tylko by się zmarnowały. Jak Kasia podrośnie i markowy ciuszek będzie jej mógł służyć dłużej niż kilka miesięcy, owszem. Ale teraz mija się to z celem.
 
Bez przesady, dziewczyny, ciuszki z 5-10-15 nie są specjalnie drogie.Lubię tą firmę i kupuję mojej córce.Firmowe zazwyczaj kupuję ubrania wierzchnie i letnie ciuszki.No i buty oczywiście.To indywidualna sprawa rodzica,ale jeśli Cię stać na firmowe ciuszki to na pewno warto.Są z porządnych materiałów i po praniu wciąż wyglądają jak nowe.
Polecam jeszcze Hot Oil- żaden z ciuszków które kupiłam nie zawiódł mnie.
 
w 5-10-15 nie jest drogo?? Dla mnie troche duzo jest zaplacic 80 zl za spodnie dla 6-cio latki, tym bardziej ze w szkole dlugiego zywota one miec nie beda. Owszem mozna znalesc w ich sklepie fajne ubranka za mala cene ale tylko na wyprzedazy co tez robie, kupuje wtedy 1-2 rozmiary wiesze rzeczy. Poza tym wydaje mi sie ze kiedys jednak ciuszki u nich byly o wiele lepsze i ladniejsze.
Ja czasami kupuje ubrania dla dzieci w Pepco, dla siebie zreszta tez, nie raz i nie dwa znalazlam ciuszek z metka h&m czy pimkie, ubranka sa dobrej jakosci (oczywiscie sa tez badziewia) a ceny naprawde przystepne.tam dzinsy dla corki kupilam za 39 zl wygladaja super a material tez bardzo dobrej jakosci.

Jardan a moze lepiej zainwestowac zaoszczedzone pieniadze na "firmowych" ubraniach dla dziecka w jego przyszlosc?? Prawda tez jest taka e dziecu gdy jest male jest obojetne czy ma metke c&a,disney czy 5-10-15, jemu musi byc poprstu wygodnie a to nie znaczy drogo.
 
reklama
w 5-10-15 nie jest drogo?? Dla mnie troche duzo jest zaplacic 80 zl za spodnie dla 6-cio latki, tym bardziej ze w szkole dlugiego zywota one miec nie beda. Owszem mozna znalesc w ich sklepie fajne ubranka za mala cene ale tylko na wyprzedazy co tez robie, kupuje wtedy 1-2 rozmiary wiesze rzeczy. Poza tym wydaje mi sie ze kiedys jednak ciuszki u nich byly o wiele lepsze i ladniejsze.
Ja czasami kupuje ubrania dla dzieci w Pepco, dla siebie zreszta tez, nie raz i nie dwa znalazlam ciuszek z metka h&m czy pimkie, ubranka sa dobrej jakosci (oczywiscie sa tez badziewia) a ceny naprawde przystepne.tam dzinsy dla corki kupilam za 39 zl wygladaja super a material tez bardzo dobrej jakosci.

Jardan a moze lepiej zainwestowac zaoszczedzone pieniadze na "firmowych" ubraniach dla dziecka w jego przyszlosc?? Prawda tez jest taka e dziecu gdy jest male jest obojetne czy ma metke c&a,disney czy 5-10-15, jemu musi byc poprstu wygodnie a to nie znaczy drogo.

Hmm, ciekawe dlaczego uważasz,że kupowanie firmowych ciuszków wyklucza inwestowanie w przyszłość dziecka? Poza tym załozycielka pytała o kupowanie firmowych ciuszków a nie o inwestycje długoterminowe.Chyba nie doczytałaś:)

Ja nie kupuje ciuchów z metkami,żeby dziecko się chwaliło- wręcz przeciwnie nigdy nie kupuję ubrań z widocznym logo.Ja kupuję bo są według mnie dobre i trudne do zdarcia.Nie stać mnie na kupowanie szmatek,które za chwilę się zniszczą.

aha,btw- mój nic to JADRAN:)
 
Do góry