reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy kupować markowe ubranka dla dzieciaczka?

Merredith

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Moim zdaniem markowe ubrania dla dzieci to nie najlepszy pomysł, biorąc pod uwagę jak szybko rosną... Chyba, że komuś pozwala na to budżet, to nie ma sprawy.

reklama

karolinne

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Szczerze to nie zwracam uwagi na to jakiej firmy są ubrania dla dziecka ale na to jak są wykonane oraz z jakich materiałów. To jest dla mnie najwazniejsze a nie to aby ubranie miało na sobie znaczek....
Często zamawiam przez internet.
Ostatnio projektowałam dla synka body: Link do: Koszulki z nadrukiem 6000 wzorów - MegaKoszulki o tutaj

Ostatnia edycja:
Rozwiązania
0
Nie jestem zwolenniczką kupowania dzieciom markowych i drogich ubrań. Zwłaszcza, że po czy trzech założeniach takie ubranka i tak są już za małe. Wiadomo dobrze jest kupować ciuszki lepszej jakości, ale niekoniecznie za kilka stówek :)

Zaczarowany_Ołówek

Początkująca w BB
Miasto
Piła
Rozwiązania
0
Jak kogoś stać i nie żal mu? Czemu nie. Dla mojego smrodka to kilku razach się zniechęciłam, bo szybko wyrasta a i chwila moment i plamy, to też prać trzeba częściej, kolor się traci.. Jak dla mnie nie warto, ale kto co lubi.

Kasiakorcz

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Odkąd kupiłam dwa golfy z jedwabiu i kaszmiru, a po nastu praniach wyglądają jak z półki sklepowej, to raz na zawsze skończyłam z takimi rozterkami. Kiedy przeglądam ubrania mam ochotę wyrzucić wszystkie "tanie". Widać, że są słabe i marnie wyglądają przy tych dobrych jakościowo. To samo z butami. Skórzane to skórzane. Od kilku lat nie kupiłam żadnych pseudo. Różnica fenomenalna, a z dobrze przemyślanej garderoby można tworzyć piękne, atrakcyjne zestawy.
Jeśli chodzi o ubrania dla siebie oraz dla dzieci patrzę się raczej na szwy oraz to z jakiej tkaniny jest wykonany ciuszek. Ale nie na markę bo to nie jest najwazniejsze.
Najczęściej kupuję w sklepach internetowych. Szukam przy tym dobrych kuponów rabatowych. Na stronie jest spora lista takich kuponów.

Ostatnia edycja:

Elencza

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Myślę, że nie da się tak precyzowac- markowe czy nie. Wszystkie jakiejś marki są. A czy lepszej, tylko dlatego,że jest drożej i w sklepik w galerii?
Nie przekonuje mnie to..
5-10-15 ten sklep omijam szerokim lukiem- bodziaki są niewyniarowe.. Na rozmiar- długość i szerokość ok, ale rękawów nie wcisne, a syn jakims olbrzymem nie jest.
Mam kilka ciuchów z c&a- jedne ok, ale inne nie.. dwa bodziaki po jednym praniu były do niczego, choć pytałam w 40°...
Mam kilka ciuszków z pepco- tu też reguły nie ma. Natomiast uważam, że lidl robi dobrej jakości ubranka- póki co, nic się nie znoszczylo od prania, a można nawet w 60° prac.
Nie ma reguły, ale uważam, że każda mama - nawet z takimi założeniami, jak kupowanie "drogich" ciuszków zderzył się z rzeczywistością- jak dzieciątko wyrośnie z dnia na dzień z ubranek, które założylo raz...

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
S Czy kupować krem z filtrem dla noworodka? Przyszłe mamy 10
M Kiedy najlepiej zacząć kupować wyprawkę? Potrzebuję porady 15
D czy kupować ubranka dla dziecka dużo wcześniej? Potrzebuję porady 32
Cukiereczek_wwy Kiedy zacząć kupować ubranka - przesądy!!! Przyszłe mamy 62
MartaZiolko gdzie kupować mięso... Żywienie 1
Optyczka24 Markowe ubrania a dyskryminacja....??? Początek szkoły 30
Mania93 Ubranka i akcesoria dla maluchów Forum 123
P Ubranka dla noworodka Potrzebuję porady 27
Andziabn Sprzedam ubranka Ogłoszenia - Śląsk 0
A Ubranka Potrzebuję porady 28
C Sprzedam wyprawkę, ubranka dla dziewczynki rozm. od 56 Przyszłe mamy 1
L Poród w maju, ubranka, ile, jak ciepłe. Majowe mamy 2020 6
K Ubranka do szpitala Ciąża, poród, połóg 8
W fajne ubranka sprzedam ubranka 0
nowamloda12 Szpital a ubranka i akcesoria Potrzebuję porady 4
eMkaa. Ubranka dla noworodka. BB położna radzi mamom 19
Milenaa0810 Ubranka do szpitala Noworodek 8
C Kupię ubranka od 0 do 9 miesięcy na dziewczynkę Niemowlaki 8
M Ubranka dla maluszków Potrzebuję porady 3
K Kiedy wyprawka/ubranka dla maleństwa? Ciąża, poród, połóg 10
S Ubranka do szpitala Potrzebuję porady 10
N Ubranka dla maluszka Potrzebuję porady 8
X Ubranka Potrzebuję porady 4
A Ubranka 56-68 dziewczynka Ciąża, poród, połóg 5
K Prośba do obecnych i przyszłych mam :) Potrzebuję porady 0
M Ubranka :) Potrzebuję porady 5
D Ubranka z bawełny organicznej Niemowlaki 1
G Ubranka next cubus wójcik Ogłoszenia - Warszawa 0
D Ubranka dla dziecka do szpitala Potrzebuję porady 7
mamaklara Ubranka dla maluszków:) Ogłoszenia - Wrocław 0
M Jakie ubranka dla dzieci? Roczniaki i dwulatki 42
Ewe1985 Ubranka dla dziewczynki od 0-12 mies. Ogłoszenia - Kraków 0
Ewe1985 Ubranka dla dziewczynki od 0-12 mies. Ogłoszenia - Kraków 0
pamelcia100 NOWE UBRANKA firmy Blue Seven ATRAKCYJNE CENY!! Zapraszam Ogłoszenia - Warszawa 0
J Używane ubranka, zabawki itp. Mamy z Irlandii 2
Pysia29d skad bierzecie ubranka dla 2 latka? SKlep szmatekst czy kolezanki? Roczniaki i dwulatki 18
forever_young Ubranka naszych Maluchów Dzieci urodzone w czerwcu 2011 347
V ubranka dla noworodka w szpitalu w lato? Ciąża, poród, połóg 14
MamaAnuszka Malutkie Ubranka dla wczesniaczkow... Za mało? Wcześniaki 12
sasanka1 Zakupy dla naszych maluszków -ubranka, wyprawki itd Dzieci urodzone w listopadzie 2012 507
ewusia34 Ubranka dla dziewczynki na pierwszy rok Ogłoszenia- Białystok 0
kruszki wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci Dzieci urodzone w sierpniu 2012 4058
Joaszka Ubranka dla dziewczynki 0-12 miesięcy, mleczko Gerber2 Ogłoszenia- Białystok 1
I Ubranka do oddania Ogłoszenia - Wrocław 1
cwietka Ubranka Ogłoszenia - Wrocław 0
Kasiulek1984 Ubranka używane rzeczy Komis Piła 5
N Czy warto kupowąć oryginalne ubranka? Niemowlaki 66
M Ubranka dla niemowląt i małych dzieci - nowy tani sklep w Białymstoku Ogłoszenia- Białystok 2
S polly pocket - czy da się odświeżyć ubranka? Przedszkolaki 0
kamilka87 Nasze zakupy- wózki, zabawki, ubranka itp,. Kielce i okolice 142