reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy kupować markowe ubranka dla dzieciaczka?

markowe ciuszki? po co, przecież dzieci tak szybko rosną, przede wszystkim najważniejsze jest aby były wygodne i dobrej jakości :) tam gdzie sa promocje i rabaty trzeba szukać :)))
 
reklama
Jestem osobą praktyczną, wiec nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto, a za takie uważam kupowanie ciuszków markowych dla dzieciaków, które po 2 miesiącach z nich wyrastają:) Jeżeli markowe to w jakiejś super promocji, albo kupione przez ogłoszenia w internecie. Jeżeli taką markową kurtkę z H&M mogę kupić za 40 złotych zamiast ponad 100 to chętnie się skuszę:)
 
Czy marka jest tak ważna dla dziecka? Lepiej wziąć pod uwagę przede wszystkim wykonanie i tkaninę a nie firmę.
 
Zależy co mamy na myśli mówiąc markowe. Ja kupuję ciuszki w h&m, smyku, 5-10-15. Nie wydałabym kilkaset złotych na koszulkę hilfigera. Moim zdaniem to wydawanie pieniędzy w błoto, bo dziecku nie jest potrzebny znaczek, by wyglądało ładnie. Często poluję na promocje, wykorzystuję zniżki. Ważne żeby ubranko było miłe w dotyku i dziecko dobrze się w nim czuło.
 
Ja często zamawiam ubrania dla dzieci w sklepie Ubrania dla dzieci, wizytowa odzież dziecięca - sklep internetowy - Blumore.pl . Za każdym razem byłam zadowolona bo ciuszki mają naprawdę wysokiej jakości. Wysyłkę również mają bardzo szybką ;)
Osobiście mniej zwracam uwagę na markę ale na sposób wykonania oraz materiał. Unikam syntetycznych tkanin na rzecz naturalnych - wiem, że nie będą drażniły skóry dziecka.
 
ja proponuję ubranka firmy GAP - nie mają sztucznych materiałów, bawełna jest dobrej jakości etc etc naprawdę warto
 
no cóż, nie raz się przekonałam że znana marka to jeszcze nie gwarancja dobrego ciucha, liczy się przede wszystkim jakość materiałów i to czy ubranko już po pierwszym praniu nie będzie wyglądało jak śmieć ... mnie osobiście nie stać na kupno nowych rzeczy a co tu dopiero mówić o markowych ;-) kupuję w lumpeksach i tam markowych ciuszków jest naprawdę dużo, kupuję mark&spencer, next czy BabyGAP często nawet po 1 zł za sztukę i przynajmniej widzę jak ubranko się zachowuje po praniu, jeżeli nadaje się do noszenia po jednym dziecku i nie odbarwił się tzn. że jest naprawdę dobrej jakości a przy okazji już dawno zostały wyprane z niego szkodliwe barwniki itd. ... a jeśli np. chodzi o skarpetki to preferuję te firmy Wola, jako jedyne nie uciskają nóżki mojego synka, po wszystkich innych ma ślady powyżej kostki mimo że jest chuderlaczek ;-)
 
Racja, markowe ubrania dla dzieciaków to przesada, są bardzo drogie, a pociechy szybko rosną :) lepiej robić tak jak Ty - kupować rzeczy dobre gatunkowo w sh :)
 
reklama
Najlepiej kupować w lumpeksach, dobrze je wyprać i ubierać w nie dzieci. Teraz na rynku większość ubrań jest bardzo kiepska gatunkowo, a jak porządny materiał to cena przeraża. Od wieków dzieci dziedziczyły ubrania po starszych, więc kupowanie używanych ubrań w dobrym stanie i o dobrej jakości jest jak najbardziej rozsądne
 
Do góry