reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy kupować markowe ubranka dla dzieciaczka?

reklama
Markowe wcale nie znaczy lepsze! Sama nieraz się o tym przekonałam (bo to źle zszyte, a to się pruje). Najlepiej samemu namacalnie ocenić, czy produkt jest wart swojej ceny, a często po materiale już widać. Dzieci szybko rosną i raczej nie ma sensu wydawać majątku na ubranko, które maluch będzie miał na sobie kilka razy.
A jeszcze przyjdzie czas gdy trzeba będzie zapłacić za "firmówkę" bo "koledzy takie mają - ja też chcę!" ;)
 
Używane ciuszki takze są bardzo fajne, ja zawsze staram sie kupić zadbane i w dobrym stanie. Szkoda wydawać krocie na ubranie, które za miesiac nie będzie już w użytku.
 
Ja kupuję i używane (piorę je kilka razy), jak i nowe :)
Jednak dzieci bardzo szybko rosną a kupowanie nowych i markowych ubranek sporo kosztuje.
 
Myślę, że nie ma sensu kupować dzieciakom markowych ubranek, bo dość szybko z nich wyrosną. Ostatnio bardzo spodobał mi się taki chłopięcy komplet z adidasa, ale jak zobaczyłam, że kosztuje prawie 200zł, to się opamiętałam.

I520x490-adidas-performance-spiderman-set-tshirt-z-nadrukiem-red-iron-metal-zalando-pomaranczowy.jpg
 

Załączniki

  • I520x490-adidas-performance-spiderman-set-tshirt-z-nadrukiem-red-iron-metal-zalando-pomaranczowy.jpg
    I520x490-adidas-performance-spiderman-set-tshirt-z-nadrukiem-red-iron-metal-zalando-pomaranczowy.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 118
200 zł? To faktycznie bardzo dużo jak za taki zwykły komplecik. Zobacz w H&M, tam też mają często bluzki i spodenki z bajkowymi motywami no i ubranka są znacznie tańsze.
 
Staram się kupować używane, wymieniam się też z koleżankami. Dzieci szybko rosną i kupowanie nowych, markowych ciuszków jest nieekonomiczne
 
Witam,
przy córce kupowaliśmy trochę firmowych trochę używanych, przy synku używane i te od polskich producentów. Za sieciówkę zapłacisz sporo a po praniu nadaje się do kosza. Owszem nadal się zdarzy pare sztuk z sieciówek next, h&m.
Zamawiamy głównie przez internet dla maluszka, a dla córki jeździmy do Link do: Butik LalaBubu | Facebook. Buty kupujemy w Link do: KokoLeti | Facebook.
 
Dla mnie numer jeden podczas wyboru to oczywiście jakość! Od dłuższego czasu staram się też wybierać ubrania, które są eko ;) Ostatnio jestem zakochana w deareco. Jelonki ogarneły naszą dzieciaczkową garderobę <3
 
reklama
U nas tez wygrało eko tj deareco ;p Przy rzeczach dla maleństwa nie ma co oszczędzać bo później skończy się wysypkami, uczuleniami. A na co to komu :/
 
Do góry