reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy kupować markowe ubranka dla dzieciaczka?

Moim zdaniem markowe ubrania dla dzieci to nie najlepszy pomysł, biorąc pod uwagę jak szybko rosną... Chyba, że komuś pozwala na to budżet, to nie ma sprawy.
 
reklama
Szczerze to nie zwracam uwagi na to jakiej firmy są ubrania dla dziecka ale na to jak są wykonane oraz z jakich materiałów. To jest dla mnie najwazniejsze a nie to aby ubranie miało na sobie znaczek....
Często zamawiam przez internet.
Ostatnio projektowałam dla synka body: Link do: Koszulki z nadrukiem 6000 wzorów - MegaKoszulki o tutaj
body-dzieciece-ladowanie-pieluchy-share.jpg
 
Ostatnia edycja:
Nie jestem zwolenniczką kupowania dzieciom markowych i drogich ubrań. Zwłaszcza, że po czy trzech założeniach takie ubranka i tak są już za małe. Wiadomo dobrze jest kupować ciuszki lepszej jakości, ale niekoniecznie za kilka stówek :)
 
Jak kogoś stać i nie żal mu? Czemu nie. Dla mojego smrodka to kilku razach się zniechęciłam, bo szybko wyrasta a i chwila moment i plamy, to też prać trzeba częściej, kolor się traci.. Jak dla mnie nie warto, ale kto co lubi.
 
Myślę, że nie da się tak precyzowac- markowe czy nie. Wszystkie jakiejś marki są. A czy lepszej, tylko dlatego,że jest drożej i w sklepik w galerii?
Nie przekonuje mnie to..
5-10-15 ten sklep omijam szerokim lukiem- bodziaki są niewyniarowe.. Na rozmiar- długość i szerokość ok, ale rękawów nie wcisne, a syn jakims olbrzymem nie jest.
Mam kilka ciuchów z c&a- jedne ok, ale inne nie.. dwa bodziaki po jednym praniu były do niczego, choć pytałam w 40°...
Mam kilka ciuszków z pepco- tu też reguły nie ma. Natomiast uważam, że lidl robi dobrej jakości ubranka- póki co, nic się nie znoszczylo od prania, a można nawet w 60° prac.
Nie ma reguły, ale uważam, że każda mama - nawet z takimi założeniami, jak kupowanie "drogich" ciuszków zderzył się z rzeczywistością- jak dzieciątko wyrośnie z dnia na dzień z ubranek, które założylo raz...
 
Nie spodziewałam się, że ubranka dziecięce mogą tyle kosztować! Wiadomo, że gdy już nam się uda z mężem, to maluch będzie naszym oczkiem w głowie, ale nie wiem, czy pieniędzy na modne ubranka nie wolałabym przeznaczyć po prostu na fajne zabawki, które zostaną z nim na dłużej :)
 
Moim zdaniem warto. Bo w przypadku wielu firm nie chodzi jedynie o markę ale o
jakosć wykonania
certyfikaty
dopasowanie do potrzeb dziecka
Sama kupuję dla swoich dzieci markowe obuwie.Nie bedę na tym oszczędzać bo odpowiednie obuwie w dobry sposób kształtuje stopę malucha
Dobrej jakości buty ortopedyczne dla dzieci dostaniecie w tym sklepie.
 
Ostatnia edycja:
Ja ubranka kupuję najtańsze. Oboje dzieci zaczynały mi od rozmiaru 56. Córka ma 4 miesiące i rozmiar 80. Nie ma szans, że będę wydawać dużo na markowe ciuszki, w których dziecko poleży miesiąc. Córce mało co kupiłam, tylko na wyjście do lekarza. W domu zakładam jej ubranka po bracie.
 
reklama
Ja ubranka kupuję najtańsze. Oboje dzieci zaczynały mi od rozmiaru 56. Córka ma 4 miesiące i rozmiar 80. Nie ma szans, że będę wydawać dużo na markowe ciuszki, w których dziecko poleży miesiąc. Córce mało co kupiłam, tylko na wyjście do lekarza. W domu zakładam jej ubranka po bracie.
Nasze dzieci są w tym samym wieku, i serio Twoja córka mając 4 msc nosila rozmiar 80?? Moj syn jest bardzo wysoki, zawsze byl na najwyzszym centylu (nie wiem jak teraz bo przed nami szczepienie), ale na dzien dzisiejszy jest na granicy 80/86. A wyglada na pół roku starsze dziecko...

Jestem w szoku.
 
Do góry