reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy kupować ubranka dla dziecka dużo wcześniej?

Czyli miałam rację mówiąc mamie, że się myli kiedy twierdziła, że nikt nie kupuje wcześniej rzeczy dla dziecka. Mało tego, będąc z nią razem w sklepie, kiedy chciałam zajść na dział dziecięcy żeby się tylko rozejrzeć też stwierdziła, że po co tak wcześnie te rzeczy oglądać... Ale w ten weekend pojechaliśmy z mężem żeby właśnie zacząć się rozglądać co i jak i doszłam do wniosku, że gdybm miała robić takie zakupy pod koniec ciąży, to tylko spowodowałoby to u mnie więcej stresu niż czegokolwiek innego. Jest to moja pierwsza ciąża, więc wiadomo, nie wiem co i jak, co taki maluch będzie potrzebwał, a będąc w sklepie z rzeczami dla dzieci zorientowaliśmy się ilu rzeczach nie wiedzieliśmy, czy nawet nie wpadły nam do głowy. Takich zakupów nie da się zrobić w jeden dzień, lepiej na spokojnie.
 
reklama
Ja obecnie jestem w 32tc ale wyprawkę zaczęłam kompletować bardzo szybko :) Jeszcze nie znaliśmy płci maleństwa. Jestem zdania że nie warto czekać ze wszystkim na koniec ciąży bo często nie ma na to ani czasu ani ochoty.My już mamy prawie wszystko i zostało mi tylko wszystko poprać i przygotować, spakować torbę do szpitala. Lepiej być wcześniej przygotowaną niż później się denerwować :) Nie warto słuchać starszych osób które wierzą w zabobony ! Mi nawet nie przyszło do głowy aby zostawiać wszystko na ostatnią chwilę :)
 
Do góry