reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy kupujesz ubranka w sklepach z używaną odzieżą?

Czy kupujesz ubranka w sklepach z używaną odzieżą?


  • Wszystkich głosujących
    164
też wymieniam się ciuszkami a raczej dostaję od innych koleżanek a innym wydaję po moim synku :-) poza tym w lumpeksach też kupuję i jak mały był całkiem malusi to powiem szczerze, ze połowę ubranek miałam z lumpeksu... teraz już trudniej trafić bo wiadomo że prawie 3 letnie dziecko szybko niszczy ubranka, ale jeszcze czasem się zdarzy że coś mu kupię
za to teraz kupuję dla córci którą noszę w brzuszku :-) dziś kupiłam półśpiszki i 2 pajacyki za cale 3,30 na wagę... jak nowe
 
reklama
Cześć, dopiero niedawno Was odnalazłam :) Zdarza mi się znaleźć w lumpeksie fajne ciuchy dla mojego maleństwa, u mnie w mieście mam taki, w którym często trafiam na nowiutkie, jeszcze z metką. Uwielbiam zwłaszcza trafiać na Endo :)
 
Dla mnie lumpeksy to zbawienie, jakbym miała kupowac co chwilę ciuchy ze sklepu to bym zbankrutowałą, dziecko rośnie i to bardzo szybko
 
Ja poczatkowo podchodzilam do lumpeksow z pewna rezerwa, ale teraz uwielbiam robic tam zakupy :tak: Duzo wieksza radosc sprawia mi kupie czegos w lumpeksie anizeli w sklepie :happy2:
 
My kupujemy :) Mamy dużo przepięknych bluz z serii H&M kupionych dosłownie za kilka złotych, takich z uszkami, imitujących misia! Są cudne. Ogólnie dużo jest tam oryginalnych ubranek, które nowe jednostkowo kosztują strasznie dużo, a dziecko mi i tak w miesiąc-dwa z tego wyrośnie... :)
 
Pewnie, że tak:-) Ubranka dla takich maluszków często wyglądają jak nowe, bo dziecko szybko rośnie i nie zdąży zniszczyć. Do tego można bardzo fajne oryginalne rzeczy znaleźć. Mnie koleżanki często pytają skąd biorę takie fajne rzeczy...właśnie z sklepu z używaną odzieżą.. Jak jeździmy do teściów to u nich jest cały sklep dla maluszków, wszystkie rzeczy są wycenione i max kosztują 6zł, uwielbiam tam "buszować"
 
nie kupuję. Nie umiem, nie wiem gdzie. Wolę zakupy przez internet. dzisiaj np. kupiłam chrześnicy bluzeczkę ancymonkę (ancymonki.pl), podobno są świetne. Zeszło mi 5 minut, a po sklepach łaziłabym pół dnia.
 
u nas bywa to różnie. Dużo ubranek dostaliśmy od znajomych i rodziny ale jeżeli kupujemy ubranka to zazwyczaj w sieciówkach lub tzn lumpeksach. Sądzę że w odzieży używanej można kupić naprawdę fajne i tanie ubranka.
 
reklama
najlepiej jest jak można dostać od kogoś z rodziny ;) ja tak miałam starsza kuzynka kupowała dla dzieci wszystko orginalne, a potem ja dostałam :)
 
Do góry