reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy kupujesz ubranka w sklepach z używaną odzieżą?

Czy kupujesz ubranka w sklepach z używaną odzieżą?


  • Wszystkich głosujących
    164
fakt najlepiej byłoby dostać pełen wór ubranek po starszych dzieciach z rodziny ale jednak nie zawsze jest tak że mamy od kogo je dostać dlatego też jestem przychylna kupnie używanych ubranek.
 
reklama
ja tam nie mam problemu z kupnem uzywanej odziezy, dzieci za szybko rosna aby kupowac im wszystko nowe, oczywiscie maja i takie ubranka i takie, ale do przedszkola nie widze potrzeby aby ubierac je w nowe czy oryginalne
 
w pierwszych miesiącach mieliśmy nowe lub od kogoś z rodziny, ale po 3 miesiącach kupowaliśmy w odzieży używanej.
 
Ja początkowo kupowałam nowe, bo w rodzinie akurat wszystkie maluchy już powyrastały, więc ciuszków nie było do przejęcia.,ale kiedyś w gazetce wyczytałam, że takie używane są nawet lepsze, bo prane wielokrotnie, nie zafarbują, nie rozciągną sie itp. Idąc tym tropem, poszłam do najbliższego lumpeksu i w nim kupiłam większość ciuszków. Można trafić na prawdę na śliczne ubranka praktycznie nie zniszczone, a ceny są dużo niższe niż w sklepach. Dorwałam np. zimowy śliczny kombinezonik za 10 zł... A wiadomo, i tak trzeba te ubranka wyprać, jak ktoś się boi czy brzydzi może 2 razy przeprać ;)
 
ja kupuję:) mam blisko fajny ciucholand gdzie dziecięce ubranka kosztują 1zł za sztukę:) nie ważne czy body, czy kombinezon, czy na niemowlę czy na 3latka:) Ja narazie szykuję wyprawkę dla pierwszego dziecka na kwiecień i wszystko kupuję w ciucholandzie:-p
 
reklama
Do góry