reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy kupujesz ubranka w sklepach z używaną odzieżą?

Czy kupujesz ubranka w sklepach z używaną odzieżą?


  • Wszystkich głosujących
    164
Jak najbardziej i nie wstydzę sie tego. Mieszkam w Słupsku i niedawno otworzyli u nas sklep z odzieżą używaną z Irlandii i Anglii. Ubrania sa praktycznie jak nowe z niewielkimi sladami uzytkowania. Wszystkie są wycenione, nie ma nic na wage. Nie ma nic fajniejszego niz pytania innych gdzie kupiłam takie extra ciuchy. A ja sie tylko usmiecham pod nosem, bo nikt nie chce wierzyć, że są to ciuszki z lumpka.
 
reklama
Żaneta. Myślę że masz rację. Dziecko też trzeba umieć ubierać niezależnie gdzie się kupuje ubrania. Wybierać odpowiednie ciuszki też bo kupowanie co wpadnie w ręce może dawać szaro-bure efekty.

U nas takie szare bure służą do malowania farbami.
 
efunia masz calkowita racje ja kupuje dla Klaudi bo dla siebie to zadkocos znajde za to moj chlop ma takiego farta ze szkoda gadac jakie on garniaki potrafi znalesc to w sklepie z 2000 muisla by zaplacic i co dziwne czesto maja metki czy oni niewiedza co maja w tych lumpeksach czasem sie zastanawiam
 
O Boże, ja uwielbiam lumpeksy, poprostu już chyba jestem uzależniona, bo jak tam zachodzę to buszuję godzinę. U nas jest taki fajny z markowymi ciuszkami dla dzieciaczków i też mam wielką satysfakcję jak znajomi podziwiają garderobę Tymcia. Niektóer jego ubranka wprost powalają, są takie "męskie". W sklepie nigdy bym takich nie kupiła, zwłaszcza, że nie ma u nas markowych skepów. A poza tym te ubranka są praktycznie nowe, czy dziecko 3-miesięczne jest w stanie zniszczyć ubranie???
Pozdrawiam
 
Klara 79 masz calkowita racje nieznajdzie sie takich extra ciuchow nigdzie indziej niz w lumpeksach
a macie moze swoje ulubione second hand :laugh: :laugh:
np w warszawie ???
 
Ja tez juz sporo rzeczy kupiłam synkowi "na ciuchach", jak się u nas mówi. Są świetnej jakości, nie tracą kolorów w praniu, nie naciągają się i są bardzo oryginalne. No i tanie :)
 
reklama
Ja uwielbiam lumpeksy, tak jak pisała Mija mozna poprostu ubrac się "inaczej"
czasem jak zobacze takie cuda dla maluchow normalnie az zal ze nie ma komu kupic :(
 
Do góry