reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy kupujesz ubranka w sklepach z używaną odzieżą?

Czy kupujesz ubranka w sklepach z używaną odzieżą?


  • Wszystkich głosujących
    164
reklama
Hej, Jaszczurko! to przepłaciłaś... u nas dzieciowe ciuszki tych firm są znacznie tańsze 1, 2 zł. i są naprawdę znakomitej jakości, czasem nowe.
 
Je jestem wielką zwolennixczką sklepów "ciuchlandów" !!!! Mój masluszek bardzo dużo fajnych ciuszków ma z tego typu sklepów i po odpowiednim upraniu i uprasowaniu wyglądają całkiem dobrze a zresztą na takie maluszki jak mój Igorek ubranka nie są jeszcze zniszczone ani schodzone a przy okazji widac jak wyglądaj po upraniu! Polecam wszystki bo można tanio i ciekawie ubrać nasze szkraby!!!!
 
Ja tez kupuje;)
Jak bylam jeszce w ciazy to bardzo chcialam, aby moja dzidzia miala kilka chciz ciuszkow nowych i fajnych. Jednak jak zobaczylam ze super sweterek na 56 cm kosztuje 75 zl to przeszlo mi od razu.
A w sklepach z odzieza z przeszloscia s sliczne rzeczy. Ostatnio kupilam piekny sweterek firmy GAP z metka. za 4 zl.
 
Wtyd czy nie,ale tylko w ciuszkach małej kupuje i ma naprawde sliczne łaszki. za 40 zł jest modnie ubrana na cały sezon,a nowe ubranka ma tylko z prezentów.ostatnionio znalazłam nowa sukienke za 1 zł:-)
 
Witam się i ja :-) od razu się przyznaję że siebie i córeczkę ubieram w second handach :-) starszaka już nie bardzo bo... na chlopaka w wieku 5-7 lat ciężko znaleźć ciuch ktory nie bedzie nosił śladów użytkowania :-D ale cos tam do babci na wieś mu kupuje :-)
kupuje też na allegro używane ciuszki - najczęsciej w pakach :-) ale kupiłam też małej sukieneczkę do chrztu - za 20,50zl... cudna :-) po chrzcie wystawiłam ją na allergo i....zarobiłam ponad 100% na tym interesie ;-)

Polecam sieć Scandia (wycenione ciuchy na wieszakach - po 2 dni promocji "wszystko za 50%" i "każda rzecz za 3 zł") i Polo (kosze z ciuchami, niestety często brudne i poplamione ale za to za 1 zł)

ostatnio jakaś babka otwarła u mnie w mieście ekskluzywny second hand dla dzieci ale ceni sie.... fakt że ciuchy markowe ale za sweterek 16 zl to...albo ja już taka zmanierowana jestem ;-) :-)

ciuchy ciązowe (głównie H&M) kupowałam po 3 zł za sztukę i w ogóle to niepamiętam kiedy ostatnio kupilam sobie nowych ciuch...dzieciaki nówki maja główie z prezentów ;-)

a oto uzywana kiecka do chrztu i płaszczyk za 1 zł...
 

Załączniki

  • DSC_0899_.jpg
    DSC_0899_.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 68
  • IMG_0083.jpg
    IMG_0083.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 45
Ja też lubię kupować w second handach :) dla dzieci są tam markowe ciuszki, wybieram takie wcale nie zniszczone albo całkiem nowe. Mam taki jeden sklepik z używaną odzieżą niedaleko domu, i tam dziecinne spodenki są za 1-2zł, a body czy koszulki kosztują 2-5zł. Raz jeszcze w ciąży byłam w innym tego typu sklepie i na wieszakach były dziecinne ciuszki co jeden to ładniejsze, ale to takie na 1-3 latka więc jeszcze nie mam co tam kupować chociaż chętnie wzięłabym wszystko takie śliczne były serio. Sama też mam większość ciuchów z "używanych" i jestem bardzo zadowolona, i powiem wam że samo szperanie w takim second handzie mnie odstresowuje, nawet jeśli nic nie upoluję ;)
 
monja :-) ja chyba jestem uzalezniona...jak nie dla siebie to dla kolezanek kupuje ;-) no i norma że kupuje młodej ciuchy na zapas... ten plaszczyk to rozmiar 104/110 a Monika teraz nosi 74/80 :-)
 
reklama
Do góry