reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Czy lubicie robić coś dobrego dla innych?

Cukromania

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Sierpień 2014
Postów
15
Cześć dziewczyny.
Ja do Was z takim nietypowym pytaniem. Lubicie pomagać? Bierzecie udział w różnych akcjach?? Ja staram się pomagać, ale trochę denerwuje mnie, że w tym okresie przedświątecznym jestem bombardowana apelami o pomocy. Co roku pomagam na swój sposób i dokładnie sprawdzam osoby/fundacje potrzebujące pomocy.
W tym roku Wzięłam udział w akcji ZWIERZAKI POCIESZAKI
Wraz z 10 innymi Mamusiami napisałyśmy i wydałyśmy bajki. Teraz je sprzedajemy, a całkowity dochód i wpłaty ida na konto fundacji Kawałek Nieba. Książki są naprawdę pięknie wydane, bo walczyłyśmy o ich jak najlepsza jakość. Idealne na prezent dla dziecka a bajki są zabawne i mają też akcent moralizatorski. Moja Ropuszka jest na przykład strasznym łasuchem i dostaje nauczkę ;)
Zapraszam Was serdecznie na stronę Zwierzaków Pocieszaków. Jeśli możecie kupcie książkę-cegiełkę i pomóżcie dzieciom, które czekają na operacje (dają im one szansę na normalne chodzenie, funkcjonowanie w społeczeństwie i życie)
Każdej z Was bardzo dziękuję za przeczytanie tego wpisu.
a oto strona, na której można zobaczyć i zamówić Pocieszaki: Zwierzaki Pocieszaki | Ogólnopolska akcja charytatywna "Zwierzaki pocieszaki" mająca na celu pomoc podopiecznym Fundacji „Kawałek Nieba”.
Wesołych świąt!
Karolina
 
reklama
Do góry