reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...Czy macie (znacie) jakis sposób na zaparcia????

Witam. Miałam ten sam problem, ciągle męczące zaparcia, czułam się jak balon. Stosowałam różne metody, aż w końcu koleżanka poelcila mi suplement diety fin Colenzycaps. zawiera on kompleks enzymów trawiennych wspomagających wypróżnianie. A co najważniejsze nie jest szkodliwy. Najtaniej można go znaleźć na stronie odkryjzdrowie.pl
 
reklama
Na pewno błędem jest myślenie, że jest jakiś środek, który z dnia na dzień przywróci nam prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Warto oczywiście sięgać po naturalne środki wspomagające, ale warto też zdawać sobie sprawę z tego, że powrót do regularnych wypróżnień polega na regulacji własnego organizmu. To jednak nie dzieje się od tak sobie... Polecam artykuł na http://sposób-na-zaparcia.blogspot.com Istnieje wiele różnych zaburzeń lub przyczyn częstych zaparć.
 
Czasami ani dieta ani ruch nie pomagają na zaparcia i trzeba sięgnąć po odpowiednie preparaty. Ale najlepiej skonsultować to ze swoim ginekologiem. Dziwię się, że nic nie zaproponował, a z doświadczenia wiem, że zaparcia w ciąży to naprawdę duży problem...No i moga prowadzić do nieprzyjemnych hemoroidów :(
 
Nie polecaj tutaj takich głupot. Takie czopki to jedynie działanie doraźne. Nie rozwiązują problemu a z czegoś przecież te zaparcia powstają. Sama jestem zdania,że powinno się zlikwidować przede wszystkim źródło powstawania zaparć.... Sama męczyłam się z nimi przez jakiś czas. Aktualnie jest znacznie lepiej ale staram się przyjmować codziennie błonnik. Wypróbowałam wiele preparatów z błonnikiem ale najlepszy jest Fibra Vitale. Czyli błonnik plus len i babka jajowata.
 
Dokładnie. Czopki są tylko doraźne. Ja w ciąży stosowałam dicopeg 10g. Też na początku bałam się, że dicopeg zaszkodzi ciąży, ale mój lekarz przekonał mnie, że jest całkowicie bezpieczne. Saszetkę rozpuszcza sie w wodzie i pije. Środek ten reguluje pracę jelit. Po kilku dniach od stosowania zaparcia minęły i co najważniejsze nie powróciły.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie
 
ja tez próbowałam i jest super,na mnie bardzo dobrze delikatnie zadziałało,a co do czopków chyba bym się nie odważyła jakos to takie niekomfortowe,zdecydowanie wole zawiesine
 
reklama
Owsianka rano :) tylko nie slodzona mieszanka, pol szklanki mleka do tego banan zurawina siemie lniane i np migdaly mniam mniam [emoji39]

 
Do góry