reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mam objawy ciąży? Czy jest to możliwe?

Dołączył(a)
3 Listopad 2018
Postów
3
Witajcie .
Jestem tu nowa.. właściwie to nie wiem od czego zacząć.. Według aplikacji kalendarzyka moje cykle mają 31 dni.
26.10do 29.10 włącznie miałam stosunek z partnerem. Nie zabezpieczaliśmy się finał był za każdym razem we mnie. 29.10 dostałam miesiączkę zwykle trwa ona 7 Max 8 dni. Ta jednak trwała 3 dni. Od 1 listopada zauważyłam że mam dziwne plamienie na podpasce nie umiem określić czy to brąz czy żółć . Jest to tak jakby brązowe ale tak jasne ze żółte :D boli mnie podbrzusze tak jakbym miała dostać miesiączkę ale też jest to taki inny ból. Nie wiem jak to nazwać. Czy możliwe ze jestem w ciąży? Niby przed miesiączka nie ma takiej możliwości a jednak nie które kobiety zachodzą .
Na test jeszcze za wcześnie .. Proszę o odpowiedź i jakie były wasze pierwsze objawy?
 
reklama
Wydaje mi się, że prawdopodobieństwo jest prawie zerowe, a według mnie to po prostu masz końcówkę okresu i tyle.
 
Dokładnie, na jakiekolwiek objawy ciąży zdecydowanie za wcześnie.
Prawdopodobieństwo ciąży też znikome.
Nie wkręcaj sobie niepotrzebnie ;)
 
Do góry