reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mam powód do obaw że jestem w ciąży?

Dołączył(a)
13 Listopad 2023
Postów
6
Cześć! 19 stycznia uprawiałam stosunek przerywany ale partner nie doszedł we mnie
(był to 22 dzień cyklu) na aplikacji pokazywało że był to ostatni dzień ryzyka zajścia w ciążę. Zestresowałam się i przyjęłam tabletkę Ellaone 12h po stosunku, po 3 dniach dostałam krwawienia które trwało 5 dni i wyglądało na okres więc stwierdziłam że nie mam czego się obawiać lecz problem pojawił się w momencie gdy zaczęła zbliżać się data drugiej miesiączki. Powinnam dostać ją 21 lutego a nadal jej nie mam. Wykonałam w dniu spodziewanej miesiączki test który wyszedł negatywny. Czy mam powód do obaw? Jakie jest prawdopodobieństwo że zaszłam w ciążę ? Jutro powtórzę test ciążowy dla pewności
 
reklama
Nie zaszlas w ciaze, bo po tylu dniach test bylby pozytywny.
Przez kolejnych kilka cykli wszystko moze byc pomieszane.
Przeczytaj ze zrozumieniem, co pisze i nie pytaj kolejny raz o to samo.
 
Do góry