reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mam wystarczajaca ilosc pokarmu?

Marysiu nie masz racji..ze jak glodna to by zassala..
Moj smoczka ani butelki nie ruszy dlatego jak pije juz cos to z kubeczka zwyklego nawet mojego mleka nie napij sie z butelki jak probowalam sprawdzić :p..
Musi byc cyc i juz
Probowalam duzo razy i sie poddawalam dziecko nie jest glupie:)
Największą bzdura jaka slyszalam ze co 3 h karmic piersią..
Karmi sie nawet co chwile jak dziecko chce.
Pozniej sie normuje i dziecko tak nie wisi jak za noworodka;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Haha moja corka to jest taki przypadek ze smoczka tez nie che. Ucze ją co jakiś czas probuje. I butelki i smoczka. Butelke z pokarmem troche pomemła po kropelce cos tam sie napije ale nie lapie i nie ssie tylko tyle wwypije co jej tam skapnie ale to jest i tak możliwe tylko wtedy kiedy jest w dobrym humorze. Czyli jakby była glodna mocno to nie ma szans jej nakarmić butla.Smoczek natomiast czasem lapala ale dwa razy possala i sie krztusila a raz nawet zwymiotowala. Pomyslalam oczywiscie ze pewnie jest za duzy albo ze ksztalt jej nieodpowiada wiec kupilam inne smoczki. Wiec teraz mamy 4 i wszystkie nieuzywane. Teraz z karmieniem juz jest lepiej mamy dluzsze przerwy 2,5 - 3 godziny ale teraz Lilcia ma juz prawie 3 miesiace wiec jakos tak samo sie to zaczelo regulować...
No i super:-)
Bo tak jest.
 
Ostatnia edycja:
Do góry