reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mamy szanse na dziecko?

reklama
Daj znać jak będziecie po badaniach 🥰
Pewnie że dam. Najpierw hormony w weekend. Potem muszę znaleźć jakiegoś androloga. W międzyczasie dostaniemy już proxeed do picia i zacznie kurację. Wiesz co właśnie wyczytałam o tym że ziarna z czarnuszki nie są takie dobre jak olej z czarnuszki pity 5ml dziennie czyli chyba 2 łyżki. Podobno okropny smak ale które lekarstwo jest pyszne. Mój facet się przymusi powiedział jak ma to pomoc ale probojemy co Ty na to?
 
Pierwsze słyszę o oleju ale nie wiem może i ja zastosuje w oleju. Pogadam z mężem co on na to 🤔
Nie kosztuje krocie, ja właśnie szukam w necie możliwości na poprawę nasienia. Zdrowej diety, co jeść a tu trafiłam na taki artykuł że badali mężczyzn po podaniu tego oleju przez 2 miesiące i bardzo pozytywny wpływ miał. Wiadomo jeśli Bóg nie będzie nam chciał dać dziecka nic tego nie zmieni ale jeśli jest chociaż cień tego żeby można było temu pomóc, dlaczego nie, jeśli wy jesteście też tak nastawieni to nie zaszkodzi. A Twój facet marudzi czy zaczął żyć zdrowiej teraz?
 
Nie kosztuje krocie, ja właśnie szukam w necie możliwości na poprawę nasienia. Zdrowej diety, co jeść a tu trafiłam na taki artykuł że badali mężczyzn po podaniu tego oleju przez 2 miesiące i bardzo pozytywny wpływ miał. Wiadomo jeśli Bóg nie będzie nam chciał dać dziecka nic tego nie zmieni ale jeśli jest chociaż cień tego żeby można było temu pomóc, dlaczego nie, jeśli wy jesteście też tak nastawieni to nie zaszkodzi. A Twój facet marudzi czy zaczął żyć zdrowiej teraz?
No nie powiem ze jest mu to na rękę ale zmusza się. On nigdy tak nie jadal jak je teraz. Dziś np miał do obiadu pomidory z czarnuszka i ziarnami słonecznika. Najgorszy czas dla niego teraz bo za 2 tyg idzie na wieczór kawalerski i nie pije później mamy dwa wesela które też będzie miał na trzeźwo 🙂
 
No nie powiem ze jest mu to na rękę ale zmusza się. On nigdy tak nie jadal jak je teraz. Dziś np miał do obiadu pomidory z czarnuszka i ziarnami słonecznika. Najgorszy czas dla niego teraz bo za 2 tyg idzie na wieczór kawalerski i nie pije później mamy dwa wesela które też będzie miał na trzeźwo 🙂
No właśnie na trzeźwo i jak się tłumaczy że dlaczego nie pije? My też tak mamy.
 
No właśnie na trzeźwo i jak się tłumaczy że dlaczego nie pije? My też tak mamy.
Właśnie i my ostatnio tak się zastanawialiśmy co znajomym powiedzieć jaka wymowke 😁 chociaż tam się coś domyślają ale nie potwierdzamy tego. Mówimy że mąż wyjazd ma i nie może pić teraz to przejdzie ale nie wiemy co powiedzieć na weselu
 
reklama
Właśnie i my ostatnio tak się zastanawialiśmy co znajomym powiedzieć jaka wymowke 😁 chociaż tam się coś domyślają ale nie potwierdzamy tego. Mówimy że mąż wyjazd ma i nie może pić teraz to przejdzie ale nie wiemy co powiedzieć na weselu
No właśnie masakra żeby się z tego trzeba było tłumaczyć. To co startujemy z tą suplementacją? A co je Twój facet zmieniłaś mu dietę?
 
Do góry