reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mąż powinien być obecny przy porodzie?

Mój mąż również był przy porodzie.Wcześniej ustaliliśmy że ostateczną decyzję podejmie on i gdyby nie chciał być przy porodzie to wyjdzie.Jednak był i bardzo mi pomagał i dawał duże wsparcie,przeciął pępowine i był cały czas przy małym,wtedy gdy ja byłam uśpiona do szycia.Jestem z niego dumna :).
Miałaś cc ?:)
 
reklama
Nie.Rodziłam naturalnie.Pytasz pewnie dlatego,że byłam uśpiona ale to ze względu na to,że rodziłam ponad 8godzin i straciłam bardzo dużo krwi.Jeśli jest cc to nie może być wtedy porodu rodzinnego.
 
Do góry