reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mdłości w ciąży występują codziennie?

Mommyof1x01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Listopad 2018
Postów
35
Cześć dziewczyny jestem tu nowa a to moja pierwsza ciąża dlatego też stresuje się każdą drobnostką przez to ze odkąd wiem przeczytałam juz chyba każdy artykuł na temat poronienia obumarcia ciąży itp. Wczoraj byłam na drugim usg które wykazało ze jestem w ok 7, 4 tc ciąża mlodsza o tydzień ale fasolinka była prawie 2 cm serducho biło jak dzwon ;) Jednak moje pytanie jest takie czy objawy w ciąży codziennie sa takie same? od 2 tygodni mam mdlosci zazwyczaj zemdli rano a potem w ciągu dnia tez zdarzyło sie ze zwymiotuje czyms co zjem, ból piersi fakt jest ale mnie piersi przed ciąża bolały często nie tylko przed okresem a zmęczenie zmęczona to ja jestem prawie zawsze nie tylko w ciazy więc zauważalny objawem najbardziej są te mdlosci jednak dzisiaj nic rano ani troszke nie zemdlilo wiem ze wiele z was wysmieje moje pytanie ale to juz nie chodzi o samo dzisiaj tylko chciałbym wiedzieć na przyszłość czy któraś z was miala tak ze np mdlosci przechodziły na jeden dzień lub kilka i wracały? Naczytalam się że jak objawy by przechodziły to moze znaczyc ze ciąża obumarła fakt to tylko jeden poranek bez mdlosci ale ja juz mysle do przodu ;(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nic sie nie martw [emoji4] mi zdarzyly sie kilka razy wymioty, bol piersi na początku miałam, a potem wszystko przeszło z dnia na dzien a wszystko jest ok [emoji4] ciesz sie póki mozesz ze nie masz objawów bo jeszcze mozesz miec ich dosc [emoji6] objawy czy ich brak to zadne wyznaczniki czy jest ok czy nie [emoji6]
 
Też raz mam mdłości, raz nie. I tak jest z innymi objawami ciąży, raz bardziej odczuwalne, czasem mniej. Każdy jest inny. I nie czytaj więcej głupot w necie, bo właśnie potem jest takie panikowanie ;) wszystko jest na pewno dobrze :)))
 
Nie czytaj internetów :) wiem że wszyscy to robią i ja też ale nie szukaj tam porad medycznych bo to tylko niepotrzebny stres i panika :)
Byłaś u lekarza , wszystko jest w porządku więc ciesz się ciążą :)
 
Może tak być że na 1-2 dni nie masz objawów ciążowych:) w obu ciążach wymiotowałam do rozeiarozwi i w obu mniej więcej w tym samym tygodniu miałam aż dwa dni bez wymiotów:) mam dwie córeczki:) szczęśliwego rozwiązania!
 
Potwierdzam, jestem na poczatku 7 tygodnia i tez mam mdłości które już 2 razy mi zniknely....pierwsza ciążę straciłam wiec za pierwszym razem jak obudzilam sie rano bez mdłości i do tego zaczelam delikatnie plamic to spanikowana do lekarza jechalam...okazało sie ze wszystko jest ok :) nastepnego dnia mdłości wróciły a plamienie ustalo :)
Także spokojnie - to normalne!!! :)
 
Tak, nudności mogą minąć a potem wrócić po kilku dniach. Mi minęły na dobre około 15-16 tygodnia. Takie żeby trwały co najmniej pół dnia to chyba miałam do 12 tygodnia, nie pamiętam dokładnie.

Nie czytaj o poronieniach, niepotrzebnie się nakręcisz, a zazwyczaj nie da im się zapobiec. Jeśli boisz się ciąży obumarłej kup detektor tętna, dla mnie po poprzedniej ciąży która obumarła to była ogromna ulga jak mogłam słuchać małego serduszka, aż do pojawienia się ruchów.
 
reklama
Tak, nudności mogą minąć a potem wrócić po kilku dniach. Mi minęły na dobre około 15-16 tygodnia. Takie żeby trwały co najmniej pół dnia to chyba miałam do 12 tygodnia, nie pamiętam dokładnie.

Nie czytaj o poronieniach, niepotrzebnie się nakręcisz, a zazwyczaj nie da im się zapobiec. Jeśli boisz się ciąży obumarłej kup detektor tętna, dla mnie po poprzedniej ciąży która obumarła to była ogromna ulga jak mogłam słuchać małego serduszka, aż do pojawienia się ruchów.
A od kiedy można wychwycić bicie serca?
 
Do góry