reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mimo plamienia mogę być w ciąży?

monika1990000

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Listopad 2019
Postów
61
Hej. Dziewczyny jestem kilka dni po okresie. Od 3 dni boli mnie podbrzusze a dzisiaj od rana jajniki. Ogolnie wszysto jak na okres. Kocham sie bez zabezpieczenia i staramy sie o dzidzie. Czy majac krwawienie moze okazac sie ze doszlo do zaplodnienia? Czuje w brzuchu jakies bulgotanie i czuje jakbym za chwile miala dostac okres. Okres byl mniej obfity niz zawsze i nie bolalo mnie tak jak zawsze
 
reklama
Rozwiązanie
Kup sobie test na ciąże i na owulacje. Może któryś wyjdzie :p
Zanim dowiedziałam się ze jestem w ciąży myślałam, że dostałam raka jajnika, od przyjmowania Duphastonu, bo jeszcze nigdy wcześniej pomiędzy okresami nie miałam takich dolegliwości bólowych brzucha i jajników właśnie + biegunka + przypływy motywacji i energi na 2h, po czym totalne zmęczenie i drzemka. Zdarzyło mi się nawet jedno zasłabnięcie :p Tylko u mnie te objawy pojawiły się myślę, że od 7-14 dni po owulacji. Test zrobiłam ciut wcześniej niż planowana data miesiączki i w moim przypadku ukazała się blada druga kreska.

Jak masz wątpliwość to nawet nie zastanawiaj się. Test to parę złoty, a już jakiś pogląd będziesz miała. Przy naszych staraniach miałam zapas testów. I...
reklama
A bierzesz jakieś leki/suplementy? Kiedy starałam się o dziecko, piłam Inofolic i po jakimś czasie zaczęły mnie regularnie boleć jajniki, bardziej niż zazwyczaj. Gdzieś wyczytałam, że to skutek uboczny.
 
To zrób test, jak Ci radzą dziewczyny, i w razie czego powtórz za kilka dni 😉 Równie dobrze mogłaś zajść w ciążę wcześniej, a podobno okres i tak się może pojawić. Albo to było plamienie, świadczące o zagnieżdżeniu się zarodka.
Ja byłam przekonana, że przechodzę bardzo ciężki PMS, bóle jajników budziły mnie w nocy, aż się cała zwijałam z bólu. A to był początek ciąży 😄

Trzymam kciuki, żeby się udało :)
 
reklama
Kup sobie test na ciąże i na owulacje. Może któryś wyjdzie :p
Zanim dowiedziałam się ze jestem w ciąży myślałam, że dostałam raka jajnika, od przyjmowania Duphastonu, bo jeszcze nigdy wcześniej pomiędzy okresami nie miałam takich dolegliwości bólowych brzucha i jajników właśnie + biegunka + przypływy motywacji i energi na 2h, po czym totalne zmęczenie i drzemka. Zdarzyło mi się nawet jedno zasłabnięcie :p Tylko u mnie te objawy pojawiły się myślę, że od 7-14 dni po owulacji. Test zrobiłam ciut wcześniej niż planowana data miesiączki i w moim przypadku ukazała się blada druga kreska.

Jak masz wątpliwość to nawet nie zastanawiaj się. Test to parę złoty, a już jakiś pogląd będziesz miała. Przy naszych staraniach miałam zapas testów. I było kilka - kilkanaście, z których nic nie wyszło. Jak w końcu pojawiła się druga kreska to zrobiłam 3 pod rząd bo nie mogłam uwierzyć.
 
Rozwiązanie
Do góry