reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mnie jeszcze pamietacie ;-)))

marzenaalicja

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Lipiec 2005
Postów
929
Miasto
Lüneburg
Witam serdecznie wszystkie sierpniowe (i nie sierpniowe) mamy. Pamietacie mnie?Nie bylo mnie slychac,ani widac . Przepraszam,to nie ladnie z mojej strony :-[ .
Maximilian skonczyl dziewiec miesiecy i jest kochanym dzieckiem.Duzo sie smieje,ale i ostatnio duzo marudzi ze wzgledu na zabki (ma juz dwa :D , Sarah i Fabian mieli pierwsze zabki w wieku dziesieciu miesiecy).
Axel i ja pobralismy sie w listopadzie,przy tej okazji odbyly sie Maximiliana chrzciny.Uroczystosc byla bardzo romantyczna i zabawa udana.Ja nareszcie powoli zblizam sie do mojej "pirwotnej "wagi.Oj dlugo to trwalo,ale w moim wieku i po trzeciej ciazy szlo sie tego spodziewac.
Postaram sie pisac troche czesciej.Zycze wszystkim mameczka wspanialego dnia,pa Marzena.
 
reklama
witaj !!!!!!!
oj nie ładnie tak zniknąć na długo !!! ;)
Pisz często i całusy dla Twojej trójcy !!!
 
Do góry