reklama

Czy mogą mnie zmusić do porodu naturalnego?

claire1983

Zaangażowana w BB
Od
13 Kwiecień 2010
Odpowiedzi
3
Zanim wybrałam szpital dzwoniłam i jeździłam do wielu przychodni i przyszpitalnych i wszędzie mówili żebym jechała na Karową bo tam jest patologia. Być może nie wiem wszystkiego i wprowadzili mnie w błąd . Lekarza juz zmienilam i na nastepna wizytę idę do innego. Poza tym pójdę jeszcze prywatnie. Teraz zależy mi juz tylko na cc i żeby było po wszystkim. Odliczam każdy dzień i chcę zapomnieć o tej przychodni.

reklama
Od
26 Grudzień 2017
Odpowiedzi
0
Dziewczyno uciekaj od tej lekarki i z tego szpitala. Nie ma znaczenia, gdzie prowadzisz ciążę. Każdy inny ginekolog powinien dać Ci jakiś dokument ze wskazaniem do cc. Odnośnie nadwagi to uwierz mi, robią CC. Przeżyłam dokładnie to co Ty, okropny poród i długie parcie po czym mnie pocięli :( nie dam się już nigdy więcej namówić na próbę sn, przy kolejnej ciąży od razu biorę świstek na CC i będę spać spokojnie. A Ty jeszcze w depresji nie powinnaś się martwic czymś, co Ci się należy. Zmieniaj lekarza i niech już Ci nie dokładają stresów...

claire1983

Zaangażowana w BB
Od
13 Kwiecień 2010
Odpowiedzi
3
Dziewczyno uciekaj od tej lekarki i z tego szpitala. Nie ma znaczenia, gdzie prowadzisz ciążę. Każdy inny ginekolog powinien dać Ci jakiś dokument ze wskazaniem do cc. Odnośnie nadwagi to uwierz mi, robią CC. Przeżyłam dokładnie to co Ty, okropny poród i długie parcie po czym mnie pocięli :( nie dam się już nigdy więcej namówić na próbę sn, przy kolejnej ciąży od razu biorę świstek na CC i będę spać spokojnie. A Ty jeszcze w depresji nie powinnaś się martwic czymś, co Ci się należy. Zmieniaj lekarza i niech już Ci nie dokładają stresów...
Dziękuję za pocieszenie. Problem w tym, że podobno nawet kiedy posiada się skierowanie na cc to i tak mogą ję podważyć. Czytałam opowieści dziewczyn w podobnej sytuacji, które zostały zmuszone do sn. Tego się boję bardzo. Nikt nie da mi gwarancji na cc. Tak słyszałam. Dziś znów czytałam dużo i coraz bardziej sie boję.

Od
26 Grudzień 2017
Odpowiedzi
0
Dziękuję za pocieszenie. Problem w tym, że podobno nawet kiedy posiada się skierowanie na cc to i tak mogą ję podważyć. Czytałam opowieści dziewczyn w podobnej sytuacji, które zostały zmuszone do sn. Tego się boję bardzo. Nikt nie da mi gwarancji na cc. Tak słyszałam. Dziś znów czytałam dużo i coraz bardziej sie boję.
W Twojej sytuacji najlepsze byłoby planowane cięcie, bo w takim przypadku robią je w 38-39tc. A jeżeli zaczęłaby się akcja porodowa a Ty będziesz miała zaświadczenie (wierzę, że uda Ci się je załatwić) i każą Ci próbować sn, to głośno i wyraźnie powiedz, że odmawiasz podjęcia takiej próby i nie podpiszesz zgody (z tego co się orientuję musiałabyś podpisać taki świstek). Eeh, współczuję Ci tych stresów, trzymaj się o dawaj znac jak tam sytuacja!

Sent from my Redmi 4X using Forum BabyBoom mobile app

claire1983

Zaangażowana w BB
Od
13 Kwiecień 2010
Odpowiedzi
3
Dziękuję Wam za wsparcie i rady. Będę informować jak się sprawy mają. A najbardziej jestem wdzięczna za zrozumienie. Wiem, jak bardzo niektórzy są naprzeciwko cc i jak potrafią krytykować. Wasze wsparcie pozwoliło mi się trochę uspokoić.

reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test