reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być nadal w ciąży?

Dołączył(a)
24 Lipiec 2021
Postów
1
Dzień dobry,
Moja sytuacja wygląda w ten sposób, że spóźniała mi się miesiączka dwa dni, po czym wieczorem postanowiłam zrobić test ciążowy, który wyszedł pozytywny. Było na nim widać dokładnie dwie grube kreski.
W nocy obudziłam się cała zlana potem, z bólem brzucha takim jak na okres. Rano nastąpiło krwawienie takie samo jak na okres, tak samo intenstywne natomiast drugiego dnia wieczorem już ustało. W czasie tej miesiączki zrobiłam testy ciążowe i każdy z nich wyszedł negatywny. Natomiast ja czuję się bardzo słabo, kręci mi się w głowie, mam nudności, jestem śpiąca i nie mam żadnego apetytu.
Podejrzewam że była to ciąża biochemiczna, natomaist ze względu na moje dolegliwości zastanwiam się czy nadal mogę być w ciąży pomimo negatywnych testów ciążowych? Będę wdzięczna za odpowiedź.
 
reklama
Proponuje wizytę u ginekologa. Skoro testy negatywne to ciąży już nie ma. Ale może nie do konca się oczyściłas i stąd dolegliwości.
 
Do góry