reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciążę?

Aka91

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Wrzesień 2019
Postów
25
Witam. Od 8 miesięcy staramy się o 2 dziecko. Wszystkie badania wyszły dobrze a tu nadal nic. Wczoraj dostałam śluz z nitkami krwi, a później plamienie, dzisiaj jest cisza, nic się nie dzieje. Miesiączkę mam dostać dopiero w środę. Czy któraś też tak miała i okazało że jest w ciąży, czy to może być też coś innego? Kiedy mogę zrobić bete, czy wogole jest sens jej robienia
 
reklama
Rozwiązanie
Tak szczerze to ja z moim M wogole nic nie planowaliśmy czyli zero staran zero liczenia mierzenia
Wiedzialam tylko że bede miec owu. I byly przytulenia i jak moj juz mial ..... to ja zamiast zejsc ponownie na niego wskocztlam i stalo sie
Dlatego o nie których rzeczach zapomnialam czyli mierzenia temp
Nie szukam na sile objawów bo bym zwariowala tylko obserwuje co sie dzieje .... tyle w temacie
No to dobrze bo szukanie wszystkiego na siłę to idzie zwariować. Ale ta temperatura też bym się nie sugerowała bo ona nic nie powie. [emoji846]
Hey dziewczyny mam nadzieję że mnie przygarniecie po 7 latach powrót i staranie się o dzidziusia młody oznajmił że chce mieć rodzeństwo heh no to działalismy 15.10 z zaskoczenia dzień przed owu bo cykle mam 28 dni i ani dnia dłużej krócej.
4 dni po zblizeniach jajniki strasznie bolały sutkow nie bylam wstanie dotknąć często WC I bol podbrzusza dodam jeszcze że z M ukladalismy kafle więc troszkę się nadźwigałam mrowienia ciagniecia w dole podbrzusza
5 dzień zbierając że schodów aż mnie na pół zginęło tak mnie chwyciły jajniki
Wczoraj lekkie mdłości i lekki bol głowy

I co o tym myśleć
 
reklama
Już 11 dni ale ścinający bol jajników niestety nie da się wkręcić...

Pisałaś, że zaczęłaś czuć 4 dni po stosunku......
A ból oczywiście, że można sobie wywołać - obecnie mam problem z zębem i zdarzają się dni, kiedy mdleję z bólu, ale kiedy akurat mnie nie boli, to tak intensywnie myślę o tym bólu, że zaczyna boleć. Rozumiesz?
 
Pisałaś, że zaczęłaś czuć 4 dni po stosunku......
A ból oczywiście, że można sobie wywołać - obecnie mam problem z zębem i zdarzają się dni, kiedy mdleję z bólu, ale kiedy akurat mnie nie boli, to tak intensywnie myślę o tym bólu, że zaczyna boleć. Rozumiesz?
Wiem wiem o Co chodzi spokojnie ja się nie nakręcam ale nie które objawy nie da się wymyślić
Od wczoraj mierze temp. 37.2 narazie tfu tfu odpukac nie spada więc zobaczymy
 
Hey dziewczyny mam nadzieję że mnie przygarniecie po 7 latach powrót i staranie się o dzidziusia młody oznajmił że chce mieć rodzeństwo heh no to działalismy 15.10 z zaskoczenia dzień przed owu bo cykle mam 28 dni i ani dnia dłużej krócej.
4 dni po zblizeniach jajniki strasznie bolały sutkow nie bylam wstanie dotknąć często WC I bol podbrzusza dodam jeszcze że z M ukladalismy kafle więc troszkę się nadźwigałam mrowienia ciagniecia w dole podbrzusza
5 dzień zbierając że schodów aż mnie na pół zginęło tak mnie chwyciły jajniki
Wczoraj lekkie mdłości i lekki bol głowy

I co o tym myśleć
Mam niemal identycznie. Wczoraj jakieś jasno brązowe plamienia a to 6 dni przed @ ja się nie łudze
 
reklama
Do góry