reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży? Bardzo proszę o odowiedź :(

Dołączył(a)
13 Wrzesień 2015
Postów
3
Ostatni raz był ponad miesiąc temu niestety wszedł we mnie bez zabezpieczenia, ale tylko "na chwilę". Ja jednak strasznie się boję, że mogłam zajść w ciążę. Okres mam nieregularny, więc czasem jego termin kilka dni się różni. Nie wiem czy miałam dni płodne, czy nie. 5 dni temu dostałam okresu i jest to krwawienie. Czy mogę być w ciąży? Czytałam, że nawet jeśli w ciąży występuje coś w rodzaju okresu to jest to raczej plamienie, a nie obfite krwawienie, mimo tego bardzo się boję, bo chyba nie jestem gotowa na to by zostać mamą. Być może sobie to wmawiam ze strachu, ale ciągle wydaje mi się, że we mnie "coś jest" i się porusza, że pewnie zaszłam w ciążę, a testu to już w ogóle boję się zrobić. :( Proszę o odpowiedź.

Dodam, że przez ostatnie 2 miesiące schudłam 8kg, bo miałam dużo stresu w pracy i w ogóle. Mało ostatnio jem i sama już nie wiem dlaczego się źle czuję, być może to jest powód, a tylko niepotrzebnie panikuję.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja rada: nie wymyślaj, tylko zrób test lub idź do lekarza, proste. Diagnozy na forum nie dostaniesz.
 
Jakiej odpowiedzi oczekujesz?

"Nie, nie jesteś w ciąży" - a nagle okaże się, że jesteś i co? Przeklniesz nas, że Cię oszukałyśmy???
"Tak, jesteś w ciąży" - załamiesz się, a okaże się, że nie jesteś i co, to samo? Będziesz nas chciała zabić, bo tyle nerwów przez nas zjadłaś?

Dziewczyno, opamiętaj się!
Nikt Ci nie udzieli odpowiedzi, czy jesteś w ciąży czy nie!
NIKT POZA LEKARZEM!

Chcesz wiedzieć wcześniej - zrób test, badanie z krwi, COKOLWIEK, ale nie pytaj na forum, bo NIKT Ci nie wywróży z kart przyszłości...
 
Na tym forum czasami mam ubaw po pachy :-D jak to drastycznie zabrzmiało "wszedł we mnie..." przypomnij sobie kiedy miałaś ostatni okres ile on trwał i będziesz wiedzieć czy to były dni płodne...tj dziewczyny piszą.

Nigdy na forach nikogo się nie pytałam czy jestem w ciąży, tylko od razu robiłam test:baffled:

A po za tematem kiedy po cc mogę starać się o drugą dzidzie?i co by było gdyby wcześniej się trafiło?:-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Na tym forum czasami mam ubaw po pachy :-D jak to drastycznie zabrzmiało "wszedł we mnie..." przypomnij sobie kiedy miałaś ostatni okres ile on trwał i będziesz wiedzieć czy to były dni płodne...tj dziewczyny piszą.

Nigdy na forach nikogo się nie pytałam czy jestem w ciąży, tylko od razu robiłam test:baffled:

A po za tematem kiedy po cc mogę starać się o drugą dzidzie?i co by było gdyby wcześniej się trafiło?:-p
a mnie wydaje sie ze takie pytania zadawane na forum są pisane spaecjalnie, celowo.......myślę że najprościej poprostu nie odpisywać na nie i nie irytować się niepotrzenie.....

rozumiem ze zadawane są pytania" czy któraś miała podobnie.?" ale takie "czy jestem w ciąży" to jak nic pytanie "celowo" zadane by rozpocząć burzliwą dyskusje.....

uważam że wszyscy powinni to zbagatelizować i poprostu nic nie odpisywać.
 
julita, nie zgodzę się z Tobą :happy:
Niestety, takie mamy czasy, że internet stał się "kopalnią wiedzy", do tego dochodzi pokolenie niezbyt rozgarniętych gimnazjalistów (nie twierdzę, że "za moich czasów" dzieci były mądrzejsze, ale te głupsze nie rzucały się w oczy tak, jak obecnie w internecie - wystarczy poczytać posty czy komentarze na przeróżnych portalach) i posty typu "Czy jestem w ciąży???" stają się normą.
Wpisz sobie w Google "test ciążowy" i zobacz, że na pierwszej pozycji wyszukiwania jest dopisek "online" - to też prowokacja? ;-)
Po prostu dzieci i młodzież nie są uświadamiane, wychowanie seksualne w szkołach to kpina, w domach to temat tabu, wiek inicjacji seksualnej stale się obniża, a skoro internet zna odpowiedź na każde pytanie, to czemu by nie zapytać właśnie o to, czy jestem w ciąży czy nie.

Dla mnie posty z tego typu pytaniami to po prostu przejaw skrajnej głupoty osoby zakładającej taki temat, a ponieważ mam silną alergię na głupotę, to nie potrafię tego zbagatelizować i się nie irytować :-)
 
Do góry