reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży? Jak uważacie?

Antoninaaaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Październik 2018
Postów
28
Witajcie. Szukałam forum na którym będę mogła o tym porozmawiać. Z góry uprzedzę, że to dość nietypowa sprawa...
Otoz kilka dni temu doszło do zblizenia. Nie mówię tu o stosunku, bo jestem dziewicą.Po prostu po pierwszym Jego wytrysku, postanowiliśmy założyć prezerwatywę i choć odrobinę wejść we mnie. Członek nie był "zabrudzony" resztkami nasienia oczywiście. Nie włożyliśmy go Całego, jedynie kawałek. Oczywiście nie było żadnych objawów związanych z uszkodzeniem błony. Ale wróćmy do pytania... Czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Dodam, że miałam niestety dni płodne. A wytrysk nie byl oczywiście wewnątrz mnie...
Pozdrawiam.
 
reklama
Miesiączkę mam około połowy miesiąca, czyli jeszcze trochę muszę na nią poczekać.
Trochę martwi mnie ta sprawa . Ale logicznie rzecz biorąc ... To chyba mało prawdopodobne.
 
reklama
reklama
Witam. Dziewczyny powieccie mi co moze mi byc. We wrzesniu mialam okres 18stego i trwal 5 dni a teraz w pazdzierniku mialam 13stego i to nie wygladalo na okres tylko na plamienie ktore trwalo 2 dni. Robilam juz 2 testy i pokazuje ze nie jestem. Dodam ze bylam mies.temu u ginekologa i nie mialam przeciwskazan do zajscia. Najgorsze jest to ze boli mnie brzuch jak na okres co nigdy mnie nie bolal jak zblizala mi sie miesiaczka. Powieccie mi co to moze byc? Czy mam moze sie zglosic do lekarza czy jeszcze poczekac na okres. Czy zrobic krew?
 
Do góry