reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży? Jak uważacie?

Antoninaaaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Październik 2018
Postów
28
Witajcie. Szukałam forum na którym będę mogła o tym porozmawiać. Z góry uprzedzę, że to dość nietypowa sprawa...
Otoz kilka dni temu doszło do zblizenia. Nie mówię tu o stosunku, bo jestem dziewicą.Po prostu po pierwszym Jego wytrysku, postanowiliśmy założyć prezerwatywę i choć odrobinę wejść we mnie. Członek nie był "zabrudzony" resztkami nasienia oczywiście. Nie włożyliśmy go Całego, jedynie kawałek. Oczywiście nie było żadnych objawów związanych z uszkodzeniem błony. Ale wróćmy do pytania... Czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Dodam, że miałam niestety dni płodne. A wytrysk nie byl oczywiście wewnątrz mnie...
Pozdrawiam.
 
reklama
Nie stresuj się, w ciąży nie jesteś. Jak będziesz się tak zamartwiała to ciało zacznie płatać figle i wszędzie będziesz widziała objawy ciąży :)

Oj jest w tym wiele, wiele prawdy...
Może to śmieszne ale już przedwczoraj wmawialam sobie nudności... A czuję się bardzo dobrze :)
Jedyna rada to nie myśleć o tym chyba..
Bo chyba naprawdę nie mogę być w ciąży :)
 
reklama
Już trochę spokojniej się czuję. Muszę się zagłębić w ten temat bardziej. Zwłaszcza że dopiero co wchodzę w seksualność.
Nie mogę być w ciąży nawet jeśli pojedyncze plemniki znalazły się na zewnętrznej stronie prezerwatywy? (Nie zakładam że były)
Nie, nie mozesz. Polecam najpierw poedukowac sie, a pozniej zaczac wspolzyc, bo inaczej za kazdym razem bedziesz panikowala, poza tym nie przebil Ci błony, wszystko w prezerwatywiec, wiec uspokoj sie i nie lataj.
 
Dziewczyno wiesz ile razy ja uprawialam seks bez zabezpieczenia? I nie zaszlam w ciaze, az pewnego dnia, a wspolzylam ponad 2 lata bez zabezpieczenia, oczywiscie wiedzialam, ze moge zajsc w ciaze oredzej czy pozniej.
 
reklama
Do góry