reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży? Jak uważacie?

Antoninaaaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Październik 2018
Postów
28
Witajcie. Szukałam forum na którym będę mogła o tym porozmawiać. Z góry uprzedzę, że to dość nietypowa sprawa...
Otoz kilka dni temu doszło do zblizenia. Nie mówię tu o stosunku, bo jestem dziewicą.Po prostu po pierwszym Jego wytrysku, postanowiliśmy założyć prezerwatywę i choć odrobinę wejść we mnie. Członek nie był "zabrudzony" resztkami nasienia oczywiście. Nie włożyliśmy go Całego, jedynie kawałek. Oczywiście nie było żadnych objawów związanych z uszkodzeniem błony. Ale wróćmy do pytania... Czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Dodam, że miałam niestety dni płodne. A wytrysk nie byl oczywiście wewnątrz mnie...
Pozdrawiam.
 
reklama
No bez przesady....nie przyrównujcie mnie do czlowieka z inteligencją 2%. Wiem kiedy jest miesiaczka, o krwawieniu związanym z zarodkiem też słyszałam.
Ja chciałam tu tylko dopytać, czy aby na pewno ta ciąża jest tak mało mozliwa
 
reklama
Dobrze i tego się trzymam, że to niemożliwe. Po prostu kiedy zapytałam o to na innym forum, zdania były podzielone. A nawet większość była "za" ciążą.
Stąd obawy, internet naprawdę czasem ogłupia...
 
Dobrze i tego się trzymam, że to niemożliwe. Po prostu kiedy zapytałam o to na innym forum, zdania były podzielone. A nawet większość była "za" ciążą.
Stąd obawy, internet naprawdę czasem ogłupia...
Kobiety się starają po parę lat o ciążę, a Ty myślisz, że w gumce, bez wytrysku już na pewno będziesz w ciąży. Cały czas pokazujesz, że masz małe pojęcie o tym jak to wszystko wygląda. I nie dziw się, że Cię tak traktujemy skoro po 10 razy piszemy Ci,że niemożliwe żebyś była w ciąży, a Ty dalej ciągniesz temat. A nawet jeśli byłabyś w tej ciąży co jest niemożliwe to i tak tego faktu już nie zmienisz więc to,że będziesz tu przeżywać nie ma żadnego sensu.
 
Nie rozumiecie. Po prostu niepotrzebnie weszłam w ibternet, który zaburzył mój zdrowy rozsądek i wmówił niemożliwe rzeczy. Ja wiedziałam że jest małe prawdopodobieństwo bycia w ciąży, ale z racji tego właśnie wolalam zapytać. I to tyle. Skoro dostalam odpowiedzi "nie, nie jest to możliwe" to rozumiem już.
 
Tego się trzymam. Dzieco jest cudem, za jakiś czas będę do tego dazyc. Ale w chwili obecnej nie mogę planować. Gdyby było to przecież nie koniec świata...
Ale jednak liczę na to a właściwie przekonana jestem że to nie teraz jeszcze :)
 
Dziewczyny to jakiś troll jest... Każdą wiadomością przeciąga wątek i pewnie za kilka dni będzie fiksowała, że zrobiła test i widzi dwie kreski a wy się będziecie produkować. Olejcie :)
 
reklama
reklama
Do góry