reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

Czy mogę być w ciąży?

Rozwiązania
0
Czy jest ryzyko ciąży? Kochałam się 10 dni temu z chłopakiem dzień po owulacji. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia ale nie doszło do wytrysku we mnie tylko na jego udo. Poszedł się wytrzeć chusteczka nawilżona. Po około 10 minutach znowu zaczęliśmy się kochać. Ale wytrysku nie było. Czy jest ryzyko abym mogła zajść w ciążę? Dodam że kochaliśmy się też 3 tygodnie bez zabezpieczenia ale to nie były dni płodne, od 3 dni mam taki apetyt i często oddaję mocz

reklama

cafe1997

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Wątpię, że to ciąża. Kiedy była ostatnia miesiączka? Kiedy powinnaś dostać następna?

littlebabe

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Każdy stosunek bez zabezpieczeń niesie za sobą ryzyko. Możesz już zrobić test, chociaż ten apetyt to taki przed okresowy może być. :)

cafe1997

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Najlepiej właśnie test zrobić ;) daj znać jak z wynikiem :)

reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Oczywiście że jest ryzyko ciąży, każdy stosunek, nawet zabezpieczony, może skutkować ciążą, a u Was żadnego zabezpieczenia, tylko wytarcie członka, gdzie przecież plemniki mogły na nim zostać... Ostro ryzykujesz...

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Test

Przetestuj X-Fly, wózek marki X-lander

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/04/2019

Test

Przetestuj zestaw do karmienia marki Yoomi