reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
11 Luty 2019
Postów
11
Czy jest ryzyko ciąży? Kochałam się 10 dni temu z chłopakiem dzień po owulacji. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia ale nie doszło do wytrysku we mnie tylko na jego udo. Poszedł się wytrzeć chusteczka nawilżona. Po około 10 minutach znowu zaczęliśmy się kochać. Ale wytrysku nie było. Czy jest ryzyko abym mogła zajść w ciążę? Dodam że kochaliśmy się też 3 tygodnie bez zabezpieczenia ale to nie były dni płodne, od 3 dni mam taki apetyt i często oddaję mocz
 
reklama
Rozwiązanie
Czy jest ryzyko ciąży? Kochałam się 10 dni temu z chłopakiem dzień po owulacji. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia ale nie doszło do wytrysku we mnie tylko na jego udo. Poszedł się wytrzeć chusteczka nawilżona. Po około 10 minutach znowu zaczęliśmy się kochać. Ale wytrysku nie było. Czy jest ryzyko abym mogła zajść w ciążę? Dodam że kochaliśmy się też 3 tygodnie bez zabezpieczenia ale to nie były dni płodne, od 3 dni mam taki apetyt i często oddaję mocz
Jest ryzyko i to spore. Moja koleżanka właśnie wczoraj opowiadała mi,że w taki sposób zaszła w trzecia ciążę.
Oczywiście że jest ryzyko ciąży, każdy stosunek, nawet zabezpieczony, może skutkować ciążą, a u Was żadnego zabezpieczenia, tylko wytarcie członka, gdzie przecież plemniki mogły na nim zostać... Ostro ryzykujesz...
 
reklama
Czy jest ryzyko ciąży? Kochałam się 10 dni temu z chłopakiem dzień po owulacji. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia ale nie doszło do wytrysku we mnie tylko na jego udo. Poszedł się wytrzeć chusteczka nawilżona. Po około 10 minutach znowu zaczęliśmy się kochać. Ale wytrysku nie było. Czy jest ryzyko abym mogła zajść w ciążę? Dodam że kochaliśmy się też 3 tygodnie bez zabezpieczenia ale to nie były dni płodne, od 3 dni mam taki apetyt i często oddaję mocz
Jest ryzyko i to spore. Moja koleżanka właśnie wczoraj opowiadała mi,że w taki sposób zaszła w trzecia ciążę.
 
Rozwiązanie
Do góry