reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

M

Marigold6555

Gość
Ostatnią miesiączkę miałam 13.05., wcześniejszy 18.04., a jeszcze wcześniej 23.03. Okres mam średnio co 25-26 dni. Na czas obecny okres powinnam mieć 7.06. Przed spodziewaną datą byłam chora. Przeziębiłam się i miałam anginę. Planowanego okresu nie było. Od tego czasu minęło 10 dni. Uprawiałam z chłopakiem seks 15.06., 16.06., 17.06. Za każdym razem doszło do wytrysku. Nie zabezpieczaliśmy się. Czy mogę być w ciąży?
 
reklama
Czyli staracie się o dziecko , zrób sobie test z porannego moczu ,po 10 dniach powinna być 2 kreska ,a jeśli nie to bete hcg i będzie pewność 100%
 
Wcześniej kochaliśmy się w marcu. Później już nie. Okres miałam normalnie. Byłam chora i się spóźnia. A kochaliśmy się po tak długiej przerwie w ten weekend.
Jeśli owulacja przesunęła się do teraz to za ok 2 tyg test po tym współżyciu będzie pozytywny przy ciąży. Jeśli była wcześniej to nie sądzę byś teraz była w ciąży ;) Zostaje Ci czekać czy miesiączka przybędzie.
 
reklama
reklama
Do góry