reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

Serduszko 96

Aktywna w BB
Dołączył(a)
13 Październik 2019
Postów
98
Hej dziewczyny. 🙂
Chciałabym zapytać, może wy też tak miałyscie..
Ogólnie jestem już po jednym poronieniu. Bardzo to przeżyłam. Była to moje pierwsza ciąża. Dziecku przestało być w pewnym momencie serduszko.... Miałam wywołanie poronienia i lyzeczkowanie.
Po pierwszej miesiączce od zabiegu byłam u lekarza sprawdzić czy jest wszystko ok. Lekarz powiedział że macica wygląda bardzo ładnie. Wszystko się fajnie wyczyscilo i że jeśli jestem w dobrym stanie psychicznym to z mężem jak najbardziej możemy się starać. Ja oczywiście jeszcze bardziej pragnę tego dziecka niż wcześniej więc wzięliśmy się do pracy.
Teraz mam podejrzenie że jestem w ciąży. Co prawda jesze 5 dni do okresu ale już od początku coś czułam. Zaraz po owulacji miałam przejrzysty śluz z nitkami krwi. Zaczął pobolewac mnie jajnik. Może to dziwne ale czułam takie jakby mrowienie w macicy... Dzisiaj brzuszek boli mnie jak na miesiączkę. Śluz jest jak galaretka biała jakby lekko przebarwiona... I od jakiegoś czasu mam problemy jelitowe. Nie wiem sama czy powinnam się nakręcac ale mam wrażenie że jest inaczej. Dziewczyny jak to u was było?
 
reklama
Rozwiązanie
Jeśli jesteś na 5 dni przed miesiączką to i na test i na betę jest za wcześnie. Wszystko o czym wspomniałaś mogłaś sobie wkręcić. Tak działa umysł. Nie nastawiaj się i poczekaj jeszcze kilka dni z testem.
Ja nawet czułam takie kłucie w boku, jakby się właśnie zagnieżdżało, krótkie i mocne :D I też wtedy czułam się jakoś inaczej, jakby coś się wydarzyło. No i okazało się, że to była ciąża :) Czasem my kobiety to mamy swoją intuicję ;)
 
Dokładnie😁 tylko bardzo zaskoczył mnie ten śluz dzisiaj rano. Jest jak galaretka niby biały ale lekko zabarwiony na brązowo. A wszystko boli jakbym miała zaraz okresu dostać. To dziwne bo nie miałam takiego śluzu przed okresem.
 
Mi się cykle rozjechaly po lyzeczkowaniu, nie miałam owulacji przez pierwsze 3 , dopiero potem się unormowalo, życzę Ci aby u Ciebie to była ciąża, ale postaraj się nie nakręcac, bo rozczarowanie będzie większa
 
Mnie bolały piersi, ale podobnie jak przed okresem. Dodatkowo charakterystyczny był ból brzucha. Ale nie jak na okres, tylko jakoś inaczej, czułam jakbym trenowała i miała zakwasy+lekkie ciągnięcie w podbrzuszu
 
Jestem w podobnej sytuacji. W poprzedniej ciąży która poronilam i obecnej miałam identyczny pierwszy objaw. Nagły skok temperatury i nagły spadek. Przez chwilę mnie na Maxa policzki palą...I tak przez kilka dni. [emoji12]
 
reklama
reklama
Ja miałam ból piersi kilka dni po owulacji ale to za szybko na objaw i tak zawsze miałam przed okresem tylko zawsze piersi bolały mnie kilka dni przed okresem a w tym cyklu co zaszłam w ciążę to szybciej się ból pojawił i był mocniejszy a kilka dni przed okresem kłucie jajnika w którym była owulacja i po tym już zaczęłam coś podejrzewać.
 
Do góry