reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży ?

dasha97

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2020
Postów
40
Witajcie , uprawiałam seks z moim partnerem dzień przed owulacją i w dzień owulacji (26.12 i 27.12 ) partner doszedł we mnie . Po kilku dniach zaczęły mnie bolec piersi ( najbardziej sutki ) potem doszedł ból podbrzusza zupełnie jak na miesiączkę a do miesiączki jeszcze tydzień . Na test jeszcze trochę za wcześnie i na objawy ciąży chyba też
 
reklama
Rozwiązanie
Mnie na początku bolały sutki... i całe dnie na początku było mi niedobrze co skłoniło mnie do zrobienia testu (2 dni przed terminem miesiączki ) i wyszła już druga kreska

Musisz jeszcze chwile cierpliwie poczekać :)
dasha97 u mnie podobna sytuacja ;) 26,27 seks i po ok tygodniu zaczęły bolec piersi... do tego wczoraj miałam jasnoróżowe plamienie (implantacyjne?)... czekam do piątku, wtedy powinna być @. Jak nie przyjdzie to w sobotę testuję ;)
Daj znać jak u Ciebie 😉
 
reklama
Mnie na początku bolały sutki... i całe dnie na początku było mi niedobrze co skłoniło mnie do zrobienia testu (2 dni przed terminem miesiączki ) i wyszła już druga kreska

Musisz jeszcze chwile cierpliwie poczekać :)
 
Rozwiązanie
Do góry