reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę byc w ciąży?

Dołączył(a)
8 Lipiec 2020
Postów
2
Dzień dobry. Na początku czerwca uprawialiśmy po raz pierwszy seks (bez zabezpieczenia) z moim chłopakiem. Powiedział, ze wyciągnął w porę ale i tak mamy obawy. Pare godzin po stosunku zażyłam tabletkę escapelle dodam tez ze w ten sam dzień miał rozpocząć się moj okres(mam nieregularne cykle). Dzień po stosunku zrobiłam test ciążowy, który wyszedł negatywny, a miesiączka która była dosc obfita pojawiła się 4 dni po zażyciu escapelle. Od stosunku mija miesiac. Okres miał zacząć się 07.07, czuje się jakby okres miał się zjawić za chwile. Czy mamy powod do jakichkolwiek obaw?
 
reklama
Boże dziecko ile ty masz lat?
Seks bez zabezpieczenia , test na drugi dzień po stosunku. ?
Jeśli decydujesz się na współżycie to najważniejsze jest zabezpieczenie jeśli nie chcesz mieć jeszcze dzieci.
Stosunek przerwany to żadna forma antykoncepcji!!!
Test ciazowy nie wyjdzie ci na drugi dzień tylko najszybciej po około 2 tygodniach od stosunku.
Miałaś okres po pierwszym razie więc nie jesteś w ciąży. !!!!!
 
O mój Boże... Czemu zabieracie się za coś, o czym pojęcia nie macie?
Najpierw teoria, później praktyka, bo jak się robi odwrotnie, to się zadaje takie pytania na forum...

Escapelle to BOMBA hormonalna, więc nie ma znaczenia, kiedy "powinnaś" mieć okres i jak "zawsze" u Ciebie wygląda cykl, bo teraz możesz mieć wszystko postawione na głowie.

W ciąży nie jesteś, ale zainwestuj w antykoncepcję, jeśli chcesz uprawiać seks, a najlepiej najpierw o tym wszystkim poczytaj w internecie...
 
Do góry