reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
17 Listopad 2020
Postów
6
Hej :)
Wiem ze pewnie takich pytań jak moje pojawia się tu od gorma... Ale muszę zapytac.
Od ponad tygodnia mam różne dziwne objawy: zgaga, zmiana smaku w ustach, dziwne uczucie w podbrzuszu (czasami z kłuciem jajnika, podobnie jak przy owulacji), uczucie ciężkości, wzdęcia, czasami szczypanie w piersiach.
Okres spóźnia mi się ok 5 dni i w końcu wczoraj zrobiłam 3 testy, wszystkie negatywne.
Czy mimo wszystko mogę być w ciąży? Czy możliwe jest ze test jej nie wykrył?
Dodam ze nie staram się o dziecko, bo jestem w trakcie leczenia nadżerki- planowaliśmy z chłopakiem starać się dopiero po jej wyleczeniu.
Stosunek odbył się 24 i 30 października.
Ostatnia miesiączka 11 października
Mój cykl zazwyczaj trwa 29-31 dni

Będę wdzięczna za wasze odpowiedzi :)
 
reklama
Hej :)
Wiem ze pewnie takich pytań jak moje pojawia się tu od gorma... Ale muszę zapytac.
Od ponad tygodnia mam różne dziwne objawy: zgaga, zmiana smaku w ustach, dziwne uczucie w podbrzuszu (czasami z kłuciem jajnika, podobnie jak przy owulacji), uczucie ciężkości, wzdęcia, czasami szczypanie w piersiach.
Okres spóźnia mi się ok 5 dni i w końcu wczoraj zrobiłam 3 testy, wszystkie negatywne.
Czy mimo wszystko mogę być w ciąży? Czy możliwe jest ze test jej nie wykrył?
Dodam ze nie staram się o dziecko, bo jestem w trakcie leczenia nadżerki- planowaliśmy z chłopakiem starać się dopiero po jej wyleczeniu.
Stosunek odbył się 24 i 30 października.
Ostatnia miesiączka 11 października
Mój cykl zazwyczaj trwa 29-31 dni

Będę wdzięczna za wasze odpowiedzi :)
Ja tak miałam w ciąży, test pozytywny wyszedł mi tydzień po terminie okresu i to bladziutenka druga kreska. Po prostu do zapłodnienia doszło później, nawet o wulkan mogła się opóźnić. Poczekaj kilka 2-3 dni i powtórz test.
 
Ja tak miałam w ciąży, test pozytywny wyszedł mi tydzień po terminie okresu i to bladziutenka druga kreska. Po prostu do zapłodnienia doszło później, nawet o wulkan mogła się opóźnić. Poczekaj kilka 2-3 dni i powtórz test.
Dopiero tydzień po terminie? 😳 Mi się spóźnia teoretycznie drugi dzień, robiłam dzisiaj test i wyszedł negatywny czyli być może jest jeszcze nadzieja, że w ciąży jestem 🤔?
 
Hej :)
Wiem ze pewnie takich pytań jak moje pojawia się tu od gorma... Ale muszę zapytac.
Od ponad tygodnia mam różne dziwne objawy: zgaga, zmiana smaku w ustach, dziwne uczucie w podbrzuszu (czasami z kłuciem jajnika, podobnie jak przy owulacji), uczucie ciężkości, wzdęcia, czasami szczypanie w piersiach.
Okres spóźnia mi się ok 5 dni i w końcu wczoraj zrobiłam 3 testy, wszystkie negatywne.
Czy mimo wszystko mogę być w ciąży? Czy możliwe jest ze test jej nie wykrył?
Dodam ze nie staram się o dziecko, bo jestem w trakcie leczenia nadżerki- planowaliśmy z chłopakiem starać się dopiero po jej wyleczeniu.
Stosunek odbył się 24 i 30 października.
Ostatnia miesiączka 11 października
Mój cykl zazwyczaj trwa 29-31 dni

Będę wdzięczna za wasze odpowiedzi :)
Najlepiej jakbyś poszła na betę jeśli masz możliwość, a jakiej czułości były te testy?
 
Nie baw się w testy, idz na bete i będzie pewne , xhoc uwazam ze po 5 dniach spóźnienia, test by juz wykrył, nie bierzesz jakis leków? Które mogly zatrzymać @ ?
 
reklama
Szczerze mówiąc to zaczynam się zastanawiać czy nie wariuje 😂 a może to po prostu przeczucie... Nigdy nie czułam się tak jak teraz się czuje.
No nic poczekam jeszcze z 2-3 dni zrobię test i pójdę na Betę :)
Dziękuje wam bardzo za odpowiedzi
 
Do góry