reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży

Napisałam o dniach płodnych że miałam od 28 a owulację miałam tak jak pani pisze 3 grudnia i w ten dzień też się kochałam z mężem i skończył we mnie dlatego pytam
Rozumiem, że są starania o dzidzie i dzidzia jest wyczekiwana, ale niestety lepiej czekać bo cos moglo sie przesunąć, a plemniki żyją kilka dni. Ja zrobilam test o przynajmniej tydsien za wcześnie, co prawda byla mega blada kreska, ale zaraz na nastepnym siusiu powtorzylam tej samej marki i juz nic nie było. A pewnie mocz byl rozcienczony za mocno. Wzięłam to za negatyw. Potem przez prawie 2 tyg żyłam w niepewności bo mialam "objawy" a testu na wsi nie mialam gdzie kupić i musialam czekac az wroce do miasta🙈 czyli gdybym schowala sobie te testy i poczekala chociaz kilka dni pewnie kreska by się pojawila. Czyli dąże do tego, żeby cierpliwie czekać, bo co ma być to będzie i jeśli jest ciąża, to test po terminie spodziewanej miesiączki ją już wykryje ;) a beta w labie na pewno ;)
 
reklama
Jeżeli uprawialiscie seks i był to pełny stosunek to istnieje prawdopodobieństwo ciąży. Poza tym nikt nic więcej nie zdiagnozuje.
 
Do góry