reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
26 Listopad 2015
Postów
1
Witam. Mam pytanie. Kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia w dni płodne (stosunek przerywany). Gdy partner skończył wyciągając penisa, po ok 2 minutach znów się zaczęliśmy kochać. Nie planujemy jeszcze drugiego dziecka ale mimo wszystko chciałabym mieć to drugie i cieszę się na myśl o zajsciu w ciążę. Miesiączkę powinnam dostać 4 dni temu. 2 dni temu czułam takie bóle jakbym miała dostać okres a nie dostałam. Dziś czuje się bardzo dobrze a okresu nadal nie ma. Czasem mam takie lekkie uklucie w podbrzuszu. Ok tydzień,półtora tygodnia temu przestały mi smakować papierosy. Nie wiem czy to przez to ze mogę być w ciąży czy tak samo z siebie. Co zapaliłam to wyrzucalam. Nigdy nie byłam nalogowa palaczka ale czasem jak miałam ochotę to sobie zapaliłam. Od tamtej pory nie palilam ani razu. Co do testu czuję jakieś zahamowania, bo mogę lada moment dostać okres ale póki go nie mam to jestem jakoś szczęśliwie przejęta ciążą że nie chciałabym zobaczyć negatywa i się rozczarować. Czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży?
 
reklama
Prawdopodobieństwa nikt ci nie wyliczy. Polecam test może będziesz chodziła szczęśliwa jeszcze bardziej ;) forum testu nie zastąpi
 
Masz już jedno dziecko, więc powinnaś być na tyle rozsądna, żeby wiedzieć, że prawdopodobieństwa ciąży się nie wróży na forum, tylko sprawdza się testem...
 
Aribeth1, kupuj test albo zrób sobie badanie beta hcg. No i rzucaj te papierosy :::)))) ( niezależnie od tego czy jesteś w ciąży czy też nie)
 
reklama
Gdyby każda z Nas na podstawie subiektywnych objawów, podejrzewała ciążę, to co miesiąc w niej byśmy były.
 
Do góry