reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę byc w ciazy ?

Dołączył(a)
25 Lipiec 2016
Postów
2
Czesc wszystkim. Kochalam sie z chlopakiem dwa razy w dni nieplodne raz przed owulacja i raz po. Trzeci raz w dzien okresu ktory mi sie spóźnił... Teraz pytanie czy moge byc w ciazy ? Normalnie mialam obiawy na okres jak zawsze czyli krosty na buzi bol podbrzusza przy owulacji obolale piersi i jak sie zblizyly dni okresu to doszedl bol podbrzusza. Spóźnia mi sie okres juz 3 dni moge byc w ciazy ?
Bola mnie piersi kuje mnie w podbrzuszu i odczuwam bol w prawej czesci kręgosłupa na dole. Dodam ze mam śluz bialy taki jak na okres
 
reklama
Jak najbardziej możesz być w ciąży. Ból podbrzusza jak na @ we wczesnym etapie ciąży jest jak najbardziej normalny. Najlepiej zrób test.
 
Niekoniecznie, ja proponuję udać się do lekarza. Sama chodzę regularnie do Plus Medic w Lublinie na Czubach. Bardzo mili lekarze i zawsze porządna diagnoza. Można umówić sie przez stronkę plusmedic.pl

Spadaj z tą reklamą!!!

A Ty Anonimko idź zrób test, a nie w internecie szukasz odpowiedzi...
 
Ją z moim mężem w maju kochałam się może że trzy razy i to zawsze w gumce i nam ani razu nie pękła a mimo to jestem u progu 2 trymestru ciąży... Był sex może być ciąża trzeba się z tym liczyć
 
reklama
Oczywiście, że możesz i możesz mieć wszystkie objawy jak na miesiączkę. Ja tak miałam. Wykonaj test ciążowy 3 dni po spodziewanej miesiączce powinien wyjść ale nie zawdze wychodzi jednak jak zrobisz beta hcg z krwi (jest to nie wielki koszt u mnie w mieście 16zl i nie musisz być na czczo ważne żebyś 2 godziny przed jego zrobieniem nic nie jadła) wyjdzie powyzej 25 to będzie oznaka ciąży a jak w ciągu 48 godzin wzrośnie o bodajże około 80% to ciąża przebiega prawidłowo :-) Jeżeli jednak wyjdzie wszystko negatywnie to proponuję wizytę u ginekologa bo byc może masz jakies zapalenie....
 
reklama
Hej wszystkim :) Błagam pomóżcie mi dziewczyny , jestem z moim chłopakem od ponad roku i kochamy sie dosć często , od kiedy z nim jestem okres spóznia mi się czasem 2-3 dni a nawet czasem tydzien ale zawsze potem jest , robiliśmy to najczęściej w prezerwatywie ale czasem zdarzało sie bez , mój chłopak nawet gdy miał prezerwatywe zawsze wyjmował ze mnie przed zakończeniem , dzis jest 27 . 07 i okresu jak nie było tak nie ma a powinien pojawić sie 8.07 , dodam jeszcze że mój okres jest co 30 dni lub 29 co mam robić ?? Zrobiłam jeden test 4 dni temu i negatywny , okres spóżnia sie 17 dni i nie wiem co mam robić :c
 
Do góry