reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

küçük

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Marzec 2008
Postów
185
Witam, Mam nadzieje, że ktoś mi poradzi. Otóż ostatnią miesiączkę miałam 10 kwietnia. W nocy z 24/25 lipca współżyłam. Nad ranem 31 lipca miałam jednorazowe brązowe plamienie, niewielka ilość, potem już tylko kremowe upławy. Ponadto od paru dni mam wyczulony zapach i wszystko mi śmierdzi. Od 3 dni mam mdłości. Wczoraj miałam przez pół dnia metaliczny posmak w ustach oraz od wczoraj częściej chodzę do wc. Czy jest możliwość że to plamienie było plamieniem implantacyjnym? Kiedy mogę zrobić test ciążowy żeby był wiarygodny skoro nie miałam w ostatnich miesiącach okresu?
 
reklama
tak jestem już umówiona na 16 sierpnia do ginekologa właśnie z powodu braku okresu, ale możliwe że pójde z innego powodu. chociaż pewnie szanse są marne.
 
Zrób po prostu betę. Żadnych sikańców. Jeśli doszło do implantacji wynik będzie dodatni. A jeśli to ciąża to do gina i tak dopiero w 6-7 tyg jeśli ma coś zobaczyć. A do tego czasu witaminki i kwas foliowy jal potwierdzisz.
 
to i tak muszę do poniedziałku czekać. ah zwariuje do tego czasu hihi
dalej mi niedobrze, do tego dostałam lekkiej gorączki i czuję jakby taki ciągnący ból pod pępkiem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kwietnia? Chyba czerwca?;)
Kup test zrob rano jak nie wyjdzie idz na bate będziesz miała 100% pewności.
Plamienie z implantacji raczej występuje w dniu samej miesiączki.
Masz regularne cykle?
 
reklama
Do góry