reklama

Czy mogę być w ciąży?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez küçük, 6 Sierpień 2016.

vadera
Najlepsza odpowiedź vadera, 6 Sierpień 2016
Zrób po prostu betę. Żadnych sikańców. Jeśli doszło do implantacji wynik będzie dodatni. A jeśli to ciąża to do gina i tak dopiero w 6-7 tyg jeśli ma... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. küçük

küçük Fanka BB :)

Witam, Mam nadzieje, że ktoś mi poradzi. Otóż ostatnią miesiączkę miałam 10 kwietnia. W nocy z 24/25 lipca współżyłam. Nad ranem 31 lipca miałam jednorazowe brązowe plamienie, niewielka ilość, potem już tylko kremowe upławy. Ponadto od paru dni mam wyczulony zapach i wszystko mi śmierdzi. Od 3 dni mam mdłości. Wczoraj miałam przez pół dnia metaliczny posmak w ustach oraz od wczoraj częściej chodzę do wc. Czy jest możliwość że to plamienie było plamieniem implantacyjnym? Kiedy mogę zrobić test ciążowy żeby był wiarygodny skoro nie miałam w ostatnich miesiącach okresu?

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #14229075 by vadera, 6 Sierpień 2016
  3. Rozpuszczalna

Rozpuszczalna Fanka BB :)

Są testy które wykrywają ciąże już po 10 dniach więc już możesz go zrobić. A nie zależnie od jego wyniku umowilabym się na wizytę do gin żeby sprawdził co jest przyczyną zatrzymania się okresu.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

4. reklama
  5. küçük

tak jestem już umówiona na 16 sierpnia do ginekologa właśnie z powodu braku okresu, ale możliwe że pójde z innego powodu. chociaż pewnie szanse są marne.

6. Rozpuszczalna

Rozpuszczalna Fanka BB :)

A robiłaś już test?

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

7. küçük

nie, bo własnie nie wiem czy nie za wcześnie na test. ale te objawy są co najmniej zastanawiające.

8. vadera

vadera Fanka BB :)

Głosów: 1
    Zrób po prostu betę. Żadnych sikańców. Jeśli doszło do implantacji wynik będzie dodatni. A jeśli to ciąża to do gina i tak dopiero w 6-7 tyg jeśli ma coś zobaczyć. A do tego czasu witaminki i kwas foliowy jal potwierdzisz.

vadera, 6 Sierpień 2016 Najlepsza odpowiedź
  9. küçük

to i tak muszę do poniedziałku czekać. ah zwariuje do tego czasu hihi
    dalej mi niedobrze, do tego dostałam lekkiej gorączki i czuję jakby taki ciągnący ból pod pępkiem.

Ostatnia edycja: 6 Sierpień 2016
  10. küçük

No i właśnie zwymiotowałam. albo to grypa żołądkowa albo jestem w ciaży.

11. reklama
  12. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

Kwietnia? Chyba czerwca?;)
    Kup test zrob rano jak nie wyjdzie idz na bate będziesz miała 100% pewności.
    Plamienie z implantacji raczej występuje w dniu samej miesiączki.
    Masz regularne cykle?

13. küçük

kwietnia. nie miałam od tego czasu okresu. a wcześniej miałam nieregularne od 24-32 dni

Poleć forum