reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę byc w ciąży?

reklama
  • Jestem po porodzie. 23.03 Kochałam się ze swoim partnerem z zakończeniem we mnie. Wczoraj miałam uderzenia gorąca, a dziś bardzo boli mnie podbrzusze. Robiłam test , wyszedł negatywny. I tu zaczyna się moje pytanie, czy można czuć objawy związane z ciążą kiedy test nie jest jeszcze w stanie jej wykryć?
Po 4 dniach od stosunku ciąża ? Swoją drogą to wielce nieodpowiedzialne, że po zszywaniu krocza jak sama twierdziłaś w innym poście - bez zabezpieczenia uprawiasz ponownie seks. Mimo 18 lat na KARKU WYKAŻ SIĘ ODROBINĄ DOJRZAŁOŚCI.
 
  • Jestem po porodzie. 23.03 Kochałam się ze swoim partnerem z zakończeniem we mnie. Wczoraj miałam uderzenia gorąca, a dziś bardzo boli mnie podbrzusze. Robiłam test , wyszedł negatywny. I tu zaczyna się moje pytanie, czy można czuć objawy związane z ciążą kiedy test nie jest jeszcze w stanie jej wykryć?
A kiedy rodzilas?
Bardziej wygląda mi to na jakieś zapalenie bądź infekcje...
 
Boze serio po porodzie i już się bzykalas??
Ja pierdziele ja to dwa miesiące nic bo krocze się goilo itp nawet nie myślałam o tym i taki są zalecenia.
Poza tym masz coś w głowie czy nie ? Jak można facetowi po porodzie pozwolić kończyć on ma mózg? Wiesz ze po porodzie najszybciej zajść?? Nawet jak nie masz okresu...???!
Masakra.....
Jeszcze 4 dni po i objawy chcesz mieć ludzie weźcie się ogarnijcie bo szlak trafia Jak to czytam....:/
 
Cześć jestem tutaj nowa. Nie wiem gdzie mogę zadać pytanie. Otóż; miesiączkę miałam mieć około 20-22 marca , jednak jej dalej nie mam, kochałam się z moim ukochanym właśnie w dzień owu i skończył we mnie, bo się staramy. Boli mnie podbrzusze ( szczerze nie wiem czy to jajniki czy coś innego po prostu mnie boli a czasami kłuje ) mam wrażliwe sutki, mam twarde podbrzusze, trzy razy miałam uderzenie gorąca, bolą mnie piersi, wczoraj mierzyłam temperature i miałam 37'2, jestem lekko osłabiona, robiłam dwa testy wczoraj i negatywne. Czy to mogą być objawy początkowej ciąży ? 29 marca ( środa ) będę miała następne owu. Co robić.. iść do ginekologa , może coś wykryć?? Proszę pomóżcie .
 
reklama
Cześć jestem tutaj nowa. Nie wiem gdzie mogę zadać pytanie. Otóż; miesiączkę miałam mieć około 20-22 marca , jednak jej dalej nie mam, kochałam się z moim ukochanym właśnie w dzień owu i skończył we mnie, bo się staramy. Boli mnie podbrzusze ( szczerze nie wiem czy to jajniki czy coś innego po prostu mnie boli a czasami kłuje ) mam wrażliwe sutki, mam twarde podbrzusze, trzy razy miałam uderzenie gorąca, bolą mnie piersi, wczoraj mierzyłam temperature i miałam 37'2, jestem lekko osłabiona, robiłam dwa testy wczoraj i negatywne. Czy to mogą być objawy początkowej ciąży ? 29 marca ( środa ) będę miała następne owu. Co robić.. iść do ginekologa , może coś wykryć?? Proszę pomóżcie .
Kolejna owulacja za 2 dni a testy negatywne ? To nie jesteś w ciąży ...
 
reklama
Do góry