reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
24 Sierpień 2017
Postów
6
czy mogę być w ciąży? Uprawiałam seks z chłopakiem dwukrotnie, 2 dni przed owulacją i w dniu owulacji, z zabezpieczeniem, nie wiem jednak czy prezerwatywa nie pękła (chodzi mi o to, że mogła być w niej dziurka czy cokolwiek, niewidoczna gołym okiem czy jak w prezerwatywie jest pęknięcie to je widać)? Nie wiem czy cokolwiek sie wydostało z niej, ale raczej prezerwatywa była założona dokładnie. Stosunek trwał kilkanascie sekund 20-30 (moj chłopak jest prawiczkiem). Czy jest możliwość zajścia w ciaze? Strasznie sie boje, wiem, ze za wcześnie to wszystko, mam zamiar używać antykoncepcji, ale i tak sie boje
 
reklama
reklama
Problem w tym, że nic nie da 100% pewności, że w ciąże nie zajdziesz. Myślę , że w Twoim przypadku kalendarzyk dodatkowo bym stosowała.
Marysiu racja ale kalendarzyki nieraz sie nie sprawdzają bo cos czesto moze sie przesunąć :)
I tak mysle ze ciaza w tym wypadku nie wchodzi w gre chyba ze maja mega pecha..:D hehe
 
Marysiu racja ale kalendarzyki nieraz sie nie sprawdzają bo cos czesto moze sie przesunąć :)
I tak mysle ze ciaza w tym wypadku nie wchodzi w gre chyba ze maja mega pecha..:D hehe
Ale ona napisała ze uprawiała seks w owu więc chyba wie kiedy ona jest. Tylko po co uprawiać wtedy seks nawet z prezerwatyw jeśli potem panikuje ze może być w ciąży...

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam kalendarzyk ale moje miesiączki sa nieregularne wiec nie wiem czy to ma sens, czasem dostaje po 32 dniach, czasem po 37. Nie sa one regularne. Owulacje poznaje po tym, ze wieczorem bardzo bolą mnie jajniki.
A uprawiałam seks bo myslalam, ze jestem gotowa na to, ale okazało sie, ze nie, ze zbyt bardzo obawiam sie ciąży wiec jeszcze poczekam az zacznę brać tabletki anty ;)
 
czy mogę być w ciąży? Uprawiałam seks z chłopakiem dwukrotnie, 2 dni przed owulacją i w dniu owulacji, z zabezpieczeniem, nie wiem jednak czy prezerwatywa nie pękła (chodzi mi o to, że mogła być w niej dziurka czy cokolwiek, niewidoczna gołym okiem czy jak w prezerwatywie jest pęknięcie to je widać)? Nie wiem czy cokolwiek sie wydostało z niej, ale raczej prezerwatywa była założona dokładnie. Stosunek trwał kilkanascie sekund 20-30 (moj chłopak jest prawiczkiem). Czy jest możliwość zajścia w ciaze? Strasznie sie boje, wiem, ze za wcześnie to wszystko, mam zamiar używać antykoncepcji, ale i tak sie boje
Na czas owulacji radzila bym wstrzymac się ze wspolzyciem. Możesz zainwestować też w testy owulacyjne, zeby miec pewność na kiedy tak na prawdę przypada. Co miesięczny kalendarzyk może sie nie sprawdzic, kazdy cykl jest inny Owulacja moze byc albo wczesniej albo pozniej. Powodzenia
 
Nawet jak będziesz stosować antykoncepcję doustną to i tak będziesz się stresować, abo weźmiesz tabletkę godzinę później i już panika czy zadziała albo czy na pewno dobre tabletki tam wsadzili bo mógł być błąd na produkcji tak jak się boisz z prezerwatywami :v
Anyway: jak byś miała uszkodzoną prezerwatywę, to byś zauważyła, natomiast przypominam, że mamy 21 wiek i prezerwatywy nie są z jelita kozła ani z dętki tylko wysokojakościowego lateksu, badanego w tę i we wtę etc i nie ma się co martwić, że Hela w kiosku igłę włożyła.
 
reklama
Do góry